فردا دوشنبه صورت می گیرد؛
تدارک سفر رییس ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد کشور به خراسان شمالی
رییس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور به منظور حضور در آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه روستا و عشایر به خراسان شمالی سفر می کند.

«هاشم شیرازیان» به خبرنگار خبرگزاری شبستان گفت: «حجت الاسلام حبیب رضا ارزانی» رییس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور و دبیر شورای فرهنگ و هنر روستا و عشایر وزارت فرهنگ و ارشاد، به منظور حضور در آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه روستا و عشایر ظهر فردا دوشنبه (17 تیرماه) وارد خراسان شمالی می شود.

 

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خراسان شمالی با بیان اینکه دیدار با «حجت الاسلام والمسلمین ابوالقاسم یعقوبی» امام جمعه بجنورد نخستین برنامه تدوینی این سفر است، افزود: حضور در نشست شورای بزرگداشت دهه کرامت و تجلیل از خادمان همایش امام سجاد علیه السلام، دیگر برنامه هایی است که با حضور «حجت الاسلام ارزانی» اجرایی می شود.

 

شیرازیان، بیان کرد: آخرین برنامه ای که با حضور «رییس ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد کشور» برگزار خواهد شد، آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی فیلم کوتاه روستا و عشایر است که عصر روز دوشنبه ساعت 17 و 30 دقیقه در مجتمع فرهنگی و هنری گلشن بجنورد برگزار می شود.

 

 

چاپ خبر