عالی ترین مقام دولت در البرز:
رشد سخت افزایی و نرم افزاری نیروی انتظامی در دستور کار استانداری البرز قرار گرفت
شهبازی از افزایش تعداد کلانتری ها و رفع مشکلات فضاهای استیجاری در اختیار پلیس خبر داد و گفت: رشد سخت افزایی و نرم افزاری نیروی انتظامی در دستور کار استانداری البرز است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از البرز، « عزیزالله شهبازی» طی دیدار از نمایشگاه کشفیات نیروی انتظامی البرز که امروز (5 تیر) در پلیس آگاهی البرز برپا شد، گفت: البرز با وجود قومیت های متعدد از سراسر کشور، استانی امن و خاص است.

 

استاندار البرز افزود: امنیت حاکم در استان البرز، امکان سرمایه گذاری افراد صاحب نام را از داخل و خارج از کشور فراهم کرده است و این امنیت مدیون فداکاری و اهتمام فعالان عرصه امنیت استان به ویژه نیروی انتظامی است.

 

شهبازی، مطرح کرد: امنیت حاکم بر سطح استان البرز به واسطه رادمردی نیروهای امنیتی است که با حفظ و تأمین امنیت، تعامل رو به رشد و سازنده شهروندان را ایجاد کرده است.

 

وی با بیان این مطلب که در چندسال اخیر همواره شاهد کاهش جرائم خشن و از هم پاشیده شدن باندها و شبکه های متعدد مجرمان بوده ایم، اظهار کرد: برای رشد سخت افزاری و نرم افزاری پلیس به ویژه ارتقاء تجهیزات و افزایش کلانتری ها در محلات و رفع مشکلات و دغدغه های فضاهای استیجاری پلیس این برنامه با جدیت انجام می شود.

 

وی بر نقش مردم در حفظ امنیت و تأمین آن تاکید کرد و گفت: مردم با اعتماد به پلیس، زمینه تعامل و همکاری را برای ارتقاء سطح امنیت و حفظ آن افزایش می دهند.

 

 

چاپ خبر