استاندار کهگیلویه و بویراحمد:
شهدای قوه قضائیه با خون خود نهضت پایدار حسینی را مقاوم و مستحکم تر کردند
این هفته پاسداشت یاد و خاطره حضرت آیت الله مرحوم بهشتی و ۷۲ تن از یاران گرانقدر و مظلوم اش است که با خون سرخ علوی خود نهضت پایدار حسینی را مقاوم تر و مستحکم تر کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، استاندار کهگیلویه و بویراحمد امروز ( ۴ تیر ) در پیامی هفته قوه قضائیه را به رئیس کل دادگستری استان، قضات، مدیران و کارکنان خدوم و زحمتکش این نهاد تبریک گفت.


در پیام تبریک «حسین کلانتری» آمده است:


«بسم الله الرحمن الرحیم»


این هفته یادآور تلاش و کار مستمر تلاشگران دستگاه قضا در راستای تحقق عدالت و امنیت و احقاق حق کسانی است که برای دادخواهی به این دستگاه مراجعه می کنند.


هفته اول تیر ماه بیانگر به خاک و خون کشیده شدن بهترین مردان خدا به دست شقی ترین افراد است که در حقیقت عدالت،آزادی و برابری را نشانه رفته‌اند.


این هفته پاسداشت یاد و خاطره حضرت آیت الله مرحوم بهشتی و ۷۲ تن از یاران گرانقدر و مظلوم اش هست که با خون سرخ علوی خود نهضت پایدار حسینی را مقاوم تر و مستحکم تر کردند.


این هفته فرصت مناسبی است تا از زحمات و تلاش های عدالت محور حافظان امنیت، آسایش عمومی و پیش قراولان عرصه عدل و داد، تکریم و تقدیر شود.


اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهید آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن یار صدیقش، هفته قوه قضائیه را به همه تلاش گران این عرصه به ویژه  رئیسان، مدیران، کارکنان خدوم امر قضا در استان کهگیلویه و بویراحمد تبریک و تهنیت عرض نموده و از خدمات شایسته این عزیزان در برقراری عدل و قسط در جامعه تقدیر و تشکر می ‌نمایم.

چاپ خبر