به همت کانون فرهنگی هنری شهدای قشقایی
آیین افتتاحیه طرح اوقات فراغت «بچه‌های مسجد» در شهر نقنه برگزار شد
مسئول کانون فرهنگی هنری شهدای قشقایی شهر نقنه گفت: آیین افتتاحیه طرح اوقات فراغت «بچه‌های مسجد» با حضور بیش از ۵۰ نفر از کودکان، نوجوانان و جوانان به همت اعضای کانون در مسجد حضرت سیدالشهدا (ع) شهر نقنه برگزار شد.

«محمدحسین صادقی نسب» امروز (سه شنبه ۴ تیر) به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شهرکرد گفت: آیین افتتاحیه طرح اوقات فراغت «بچه‌های مسجد» با حضور بیش از 50 نفر از کودکان، نوجوانان و جوانان به همت اعضای کانون در مسجد حضرت سیدالشهدا (علیه السلام) شهر نقنه برگزار شد.

 

مسئول کانون فرهنگی هنری شهدای قشقایی حضرت سیدالشهدا (علیه السلام) شهر نقنه افزود: طبق هماهنگی های صورت گرفته کلاس های مختلفی برای کودکان، نوجوانان و جوانان در نظر گرفته شده است.

 

وی بابیان اینکه استفاده از اساتید مجرب برای حضور در کلاس های طرح اوقات فراغت «بچه‌های مسجد» یکی از اولویت های کانون فرهنگی هنری شهدای قشقایی است ابراز کرد: استفاده از اساتید مجرب موجب جذب بیشتر کودکان، نوجوانان و جوانان به طرح اوقات فراغت «بچه‌های مسجد» می شود.

 

صادقی نسب تصریح کرد: برنامه‌هایی همچون مذهبی، فرهنگی، علمی و آموزشی و ورزشی و سرگرمی برای کودکان، نوجوانان و جوانان در قالب طرح اوقات فراغت «بچه‌های مسجد» در نظر گرفته است.

 

مسئول کانون فرهنگی هنری شهدای قشقایی حضرت سیدالشهدا (علیه السلام) شهر نقنه به استقبال پرشور کودکان، نوجوانان و جوانان از طرح اوقات فراغت «بچه‌های مسجد» اشاره کرد و گفت: وجود کلاس های مختلف و استفاده از اساتید مجرب موجب شده است تا استقبال زیادی از طرح اوقات فراغت «بچه‌های مسجد» شود.

 

چاپ خبر