نماینده مردم اصفهان در مجلس مطرح کرد؛
برداشت‌های غیر مجاز زاینده‌رود توسط استان‌های همجوار عامل اصلی معضلات اصفهان
ناهید تاج‌الدین گفت: اگر جلوی برداشت‌های غیرمجاز از زاینده‌رود توسط برخی استان‌های همجوار گرفته نشود علاوه بر وخیم‌تر شدن معضلات اصفهان، ۱۴ استان همجوار هم آسیب می‌بینند.

«ناهید تاج‌الدین» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان اصفهان با بیان آنکه در اصفهان نشاط اجتماعی باید افزایش یابد با اشاره به برگزاری گردهمایی《 نوجوانی_نوجویی در باغ غدیر اصفهان، اظهار داشت: مهمترین عامل در افزایش نشاط اجتماعی در اصفهان مردم هستند.

 

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: ما اصفهانی ها به خاطر داشتن زاینده رود از بچگی عادت به حضور در کنار آن همراه با خانواده هایمان داشتیم.

 

تاج الدین با بیان آنکه در سالها و دولت های قبل به زاینده رود و مردم اصفهان ظلم شده است، گفت: همگی مردم اصفهان زمانی خوشحال می شوند که زاینده رود به طور دائمی جاری باشد.

 

وی افزود: نمایندگان مجلس در طول فعالیت خود درگیر مسائل کلانتری هستند و مهمترین مشکل استان که همان زاینده رود است را به طور دائمی پیگیری کرده ایم.

 

تاج الدین پیرامون فعالیت های کوتاه مدت نمایندگان اصفهان در مجلس شورای اسلامی برای حل مشکل آب زاینده رود، تصریح کرد: از جمله فعالیت های کوتاه مدت می توان به بررسی برداشت های غیر مجاز استان های همجوار از زاینده رود اشاره کرد.

 

وی افزود: اگر جلوی این برداشت های غیر مجاز گرفته نشود علاوه بر آنکه معضلات استان اصفهان وخیم تر می شود ۱۴ استان همجوار هم دچار مشکل های عدیده می شوند.

 

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان آنکه آمار افسردگی در پی خشک شدن زاینده رود بالا رفته است، اظهار داشت: خشک شدن زاینده رود موجب شده است که تفریح ها در سطح استان متفاوت شود و به جای آنکه در کنار زاینده رود تفریح کنند به کارهای غیر مفید و ناسالم کشیده می شوند.

 

وی افزود: اگر به خاطر مردم اصفهان کاری نمی کنید به فکر ۱۴ استان همجوارش باشید.

 

تاج الدین پیرامون برنامه های میان مدت نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی، گفت: برنامه میان مدت درباره پروژه هایی است که آورد زاینده رود را زیاد می کنند از جمله آنها میتوان به پروژه کوهرنگ ۳ اشاره کرد.

 

وی افزود: چیزی که مشکل آب زاینده رود و استان اصفهان را به طور کامل برطرف می کند پروژه بهشت آباد است که وزیر جدید دکتر اردکانی به این پروژه به عنوان حلال مشکلات دیدگاه مثبتی دارند.

 

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ضمن تقدیر از گروه موسیقی نوجوانان《کاغذ رنگی》 در گردهمایی «نوجوانی_نوجویی» خاطر نشان کرد: امیدواریم آموزش‌و‌پرورش تسهیلات و امکانات را چه به صورت دولتی و غیردولتی به دانش آموزان ارائه دهد تا باعث مهارت‌افزایی شود./

چاپ خبر