بازی رایانه‌ای عملیات انهدام ٣ رونمایی می‌شود
مراسم رونمایی از بازی رایانه‌ای سه‌بعدی «عملیات انهدام ٣: نفس‌گیرترین نبرد» در سالن بین‌المللی خلیج فارس موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شهر تهران برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری شبستان و به نقل از روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، مراسم رونمایی از بازی رایانه‌ای سه‌بعدی «عملیات انهدام ٣: نفس‌گیرترین نبرد»، روز دوشنبه ١٠ تیرماه در سالن بین‌المللی خلیج فارس در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس شهر تهران با مشارکت بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، موزه انقلاب اسلامی و شرکت رسانه گستر بنیسی برگزار می‌شود.

 

پیش از این اعلام شده بود که مراسم رونمایی از بازی عملیات انهدام ٣ روز چهارشنبه ١٢ تیرماه برگزار می‌شود اما طبق جدیدترین اطلاعات این مراسم با دو روز جابه‌جایی  دوشنبه ١٠ تیرماه برگزار خواهد شد.


حضور در مراسم رونمایی کاملا رایگان است و از علاقه‌مندان دعوت می‌شود تا در این مراسم حضور یابند. «عملیات انهدام ٣: نفس‌گیرترین نبرد»، سومین نسخه از مجموعه بازی‌های عملیات انهدام است که داستانی رفت و برگشتی به آینده و گذشته دارد و داستان بازی از حضور در عملیات‌های بزرگی چون فتح‌المبین، عملیات خیبر، جنگ ٣٣ روزه و ... تشکیل شده است.


«عملیات انهدام ٣: نفس‌گیرترین نبرد» سال گذشته موفق به کسب مقام دوم در بخش بازی مورد انتظار از نگاه مردم در هشتمین جشنواره بازی‌های ویدیویی ایران شد.

 

 

 

 

چاپ خبر