معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان مطرح کرد؛
استقبال خوب کتابفروشی‌های استان اصفهان از طرح «با مهر، تا مهر»
حیدرعلی خانبازی گفت: طرح «با مهر، تا مهر» در به طور هم‌زمان در سراسر کشور برگزار شد که بیش از یک سوم کتابفروشی‌های استان در این طرح شرکت کردند.

«حیدرعلی خانبازی» در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در اصفهان، با اشاره به طرح «با مهر، تا مهر» اظهار داشت: این طرح با هدف تهیه کتاب، لوازم‌التحریر و اسباب‌بازی برای کودکان مناطق سیل زده در سراسر کشور و از جمله در استان اصفهان آغاز شده است است و قشرهای مختلف مردم می‌توانند با شرکت در این پویش ارزشمند، به هموطنان سیل‌زده خود کمک کنند.

 

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان اصفهان در توضیح جزئیات آین طرح افزود: طرح "با مهر، تا مهر" طرحی بود که از سوی جمعیت جوانان هلال احمر پیشنها و مورد استقبال قرار گرفت و در روزهای ۳۰ و ۳۱ خرداد در سرتاسر کشور اجرا شد که مطابق آن، کتابفروشی‌های مایل به شرکت، با ثببت‌نان در عینکی که پیشتر اعلام شده بود، میزان تخفیف ی که برای این طرح در نظر گرفته بودند را اعلام می‌کردند و مردم با مراجعه به این کتابفروشی‌ها، کتب و اقلامی را که مایل بودند، با تخفیف اعلام شده خریداری کرده و به نماینده هلال‌احمر که در این کتابفروشی حضور داشت، تحویل می‌دادند.

 

جانبازی از استقبال بسیار خوب اصفهانی.ها در این طرح گفت و ادامه داد: خوشبختانه این طرح با استقبال بسیار چشمگیر کتابفروشی‌های استان اصفهان همراه بود و بیش از یک سوم کتابفروشی‌های استان در این پویش شرکت کردند.

 

وی از احتمال تمدید طرح «با مهر، تا مهر» خبر داد و افزود: هنوز آماری از میزان اقلام تهیه شده در دست نیست و این آمار پس از تجمیع اعلام و در وقت مقرر بارگیری و به مناطق سیل زده مثل استان‌های گلستان، کرمانشاه، خوزستان وغیره ارسال خواهد شد. همچنین قویاً احتمال می‌رود طرح " با مهر، تا مهر " تا پایان تابستان به مناسبت‌های مختلف مثل ایام دهه کرامت تمدید شود.

 

جانبازی در پایان از اعضای هلال احمر تشکر کرد و ادامه داد: لازم است از اعضای جمعیت هلال احمر که خالصانه و بدون هیچ‌گونه چشم‌داشتی و تنها با هدف کمک به هم‌نوع در فعالیت‌های هلال احمر شرکت می‌کنند و این مدت هم به شیوه‌های مختلف نظیر جمع‌آوری و توزیع کمک‌های مردمی برای مناطق سیل‌زده، حضور در این مناطق و کمک جهت لایروبی منازل‌ اکنون‌ نیز با طرح «با مهر، تا مهر» به یاری هموطنان سیل‌زده می‌شتابند تشکر کنم./

چاپ خبر