امام جمعه موقت ملایر
ولایت فقیه ضامن بقا و دوام جامعه است
نجفی گفت ولایت فقیه ضامن بقا و دوام جامعه بوده و آثار و برکات آن در نظام انقلاب اسلامی به اثبات رسیده است.

به گزارش خبرنگار شبستان از ملایر حجت الاسلام مجتبی نجفی ظهر امروز در خطبه های عبادی ،سیاسی نماز جمعه ملایر ضمن سفارش نمازگزاران به تقوای الهی گفتٔ: تقوا در گرو صبر و مقاومت به دست میاید .امام جمعه موقت ملایر  با بیان اینکه در مسایل اقتصادی امروز کمتر به معیارهای دینی و تقوا کمتر توجه  شده گفت با صبر و مقاومت در برابر دشمن میتوان  در برابر مشکلات اقتصادی مقاومت کرد . وی  در ادامه با اشاره به اینکه امروز ولایت فقیه ضامن بقا و دوام جامعه بوده و آثار و برکات آن برای ما به اثبات رسیده افزود:رهبر ذخیره انقلاب اسلامی است  فرمایشات ایشان فصل خطابی برای همه مسوولان و مردم است. 

امام جمعه موقت ملایر  به  سفر نخست وزیر ژاپن به کشورمان به عنوان واسطه از سوی آمریکا اشاره کرد و گفت  رهبر معظم انقلاب در دیدار با نخست وزیر ژاپن پاسخ کامل و تاریخی داد که می توان از آن به عنوان گام دوم انقلاب یاد کرد. 

وی اضافه کرد:پاسخ رهبری باید سرمشقی برای همه مسوولان و مردم باشد . 

نجفی با بیان اینکه دشمن به دنبال خدشه وارد کردن به نظام و مردم  است تصریح کرد: رهبر انقلاب با پاسخ مقتدرانه خود به جهان اثبات کرد که آمریکا  ابرقدرت جهانی نیست و کشوری که محوریت ان جمهوریت،اخلاق و دین باشد ابرقدرت  است.وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران همواره مصداق یک ابرقدرت است افزود نظام ما همواره حامی مظلومان بوده و با نطام ظلم و استکبار مقابله کرده است.نجفی در ادامه با اشاره به مسئله مهم ازدواج  گفت امروز سن ازدواج درجامعه بالا رفته که تشریفات ،توقعات بالا  مشکلات اقتصادی و.... مانع ازدواج جوانان شده است. وی بر امر مهم صرفه جویی و ساده زیستی در ازدواج تاکید کرد و گفت ازدواج به موقع از بسیاری از آسیبهای اجتماعی جلوگیری می کند.   امام جمعه موقت ملایر همچنین به سفر روز گذشته وزیر راه و شهرسازی به استان همدان و شهرستان ملایر اشاره کرد و گفت این سفر مصوبات خوبی برای مردم وشهرستن داشت که امیدواریم حمایت مسوولان از شهرستن ادامه داشته باشد. وی ضمن تقدیر از مسوولان  ملایر و استان  بر رفع مشکلات ،عمرانی  و اقتصادی  تاکید کرد. پایان پیام/

 

 

 

 

 

چاپ خبر