امام جمعه همدان:
قوه قضائیه مظهر قهر و غضب الهی در مبارزه با فساد است
آیت الله شعبانی گفت: قوه قضائیه خط مقدم مبارزه با فساد در جامعه و مظهر قهر و غضب الهی در برخورد با مجرمان است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از همدان، «آیت الله حبیب الله شعبانی»  ظهر امروز (30 خرداد) در مراسم تودیع و معارفه دادستان عمومی انقلاب اسلامی استان همدان در مجتمع فرهنگی هنری بوعلی سینای همدان ضمن تبریک هفته قوه قضائیه به همه تلاشگران و مجاهدان این قوه در جهت تحقق عدالت در جامعه تشکر و قدردانی کرد.

 

نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان با بیان اینکه اگر فساد در جامعه گسترش یابد اعتمادها از بین می رود، افزود: قوه قضائیه در بحث پیشبرد اهداف نظام  و اعتماد سازی در جامعه نقش مهمی ایفا می کند .

 

وی اظهار داشت: قوه قضائیه خط مقدم مبارزه با فساد در جامعه و مظهر قهر و غضب الهی در برخورد با مجرمان  است.

 

آیت الله شعبانی با بیان اینکه حکومت اسلامی مظهر رحمت الهی برای مردم است، گفت: این حکومت باید طبق آیه قرآن با مفسدین و مجرمین برخورد قاطع و غضبناک  داشته باشد.

 

وی با بیان اینکه باید مفاسد اقتصادی به مردم اطلاع رسانی شود،  اظهار داشت: قوه قضا و نیروی انتظامی نباید از هیاهوی مجرمین و مفسدین بترسد و باید فرصتی فراهم شود مجاهدت ها و تلاش های نیروی خدوم انتظامی و قوه قضائیه به مردم اطلاع رسانی شود.

 

وی اعتلای روحیه امید و اعتماد مردم به قوه قضاییه را مهم و ضروری برشمرد و بیان داشت: دشمن با هجمه علیه دستگاه قضایی در پی ضربه زدن به روحیه امید و اعتماد مردم نسبت به قوه قضاییه است که ازاین ‌رو  باید با تبیین و تشریح خدمات دستگاه قضایی و ارائه عملکرد آن به مردم نقشه دشمنان را خنثی کرد.

 

 

 

 

 

 

چاپ خبر