رئیس کارگروه ارتباطات و فضای مجازی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور تاکید کرد:
دهه کرامت فرصت و بهانه ای برای ترویج معارف اهل بیت (ع) است
حجت الاسلام ارزانی گفت: دهه کرامت فرصت و بهانه ای برای ترویج معارف اهل بیت (ع) است و امیدواریم با همکاری دستگاه های عضو بتوانیم در این زمینه فعالیت های موثری انجام دهیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، حجت الاسلام و المسلمین «امیر ارزانی»، امروز (یکشنبه 26 خرداد) در نشست شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور که به میزبانی شیراز برگزار شد، ضمن تشریح فعالیت های کارگروه «ارتباطات و فضای مجازی» این شورا گفت: دهه کرامت فرصت و بهانه ای برای ترویج معارف اهل بیت (ع) است و امیدواریم با همکاری دستگاه های عضو بتوانیم در این زمینه فعالیت های موثری انجام دهیم.

رئیس کارگروه ارتباطات و فضای مجازی شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور افزود: تولید محتوا در قالب های مختلف نظیر کلیپ، موشنگرافی، نشریه الکترونیک و فضای مجازی براساس شعار دهه کرامت امسال با عنوان «خدمت کریمانه؛ مهربانی به رسم اهل بیت (ع)» از برنامه های کارگروه است که با موضوع مصادیق مهربانی طبق روایات ائمه معصومین (ع) دنبال می شود.

وی تشکیل ستاد خبری، مستند سازی و جریان سازی به شیوه نوین را از مهم ترین برنامه های کارگروه ارتباطات و فضای مجازی دهه کرامت برشمرد و خاطرنشان کرد: رسانه های فعال کشور برنامه های ایام دهه کرامت را در سطح گسترده پوشش خبری می دهند و سایت نیز همزمان با ولادت حضرت امام حسن (ع) رونمایی شد.

مشاور رئیس و مدیر کل هماهنگی ستاد و ریاست ستاد هماهنگی کانون های مساجد کشور از انجام مذاکره برای راه اندازی «رادیو کرامت» خبر داد و گفت: این امر صورت گرفته است و امیدواریم در ایام دهه کرامت بتوانیم با راه اندازی آن پوشش رسانه ای مردمی داشته باشیم.

خاطرنشان می شود، جلسه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت کشور با عضویت 34 دستگاه فرهنگی، مذهبی، مردمی و اجرایی با حضور اعضای کشوری و استانی در سالن شهید آیت الله دستغیب آستان مقدس احمدی و محمدی (علیهما السلام) برگزار شد.

چاپ خبر