مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی:
تیم ۲۰ نفره جمعیت هلال احمر خراسان رضوی به منطقه آق قلا اعزام شد
احمدی گفت:تیم ۲۰ نفره جمعیت هلال احمر خراسان رضوی برای استقرار سه روزه در منطقه آق‌قلای گلستان به منظور کمک به سیل زدگان و ارائه خدمات درمانی حضور یافتند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از مشهد و به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی «سید مجتبی احمدی» اظهار کرد : با توجه به منویات مقام معظم رهبری که فرمودند سیل زدگان فراموش نشوند و نیز بنا به دستور رئیس محترم سازمان داوطلبان کشور ، کاروان سلامت به استعداد ۲۰ نفر متشکل از پزشکان، دندانپزشکان، تکنسین‌های داوریی، متخصص عفونی، روانشناس و کارشناسان مجرب بهداشت محیط و کارشناس تغذیه و متخصص زنان به منطقه آق قلا در استان گلستان اعزام شدند.

 

مدیرعامل هلال احمر خراسان رضوی افزود: علاوه بر اعزام این کاروان سلامت، ۲ کامیون واجد مجموع ۲۰ تن اقلام زیستی و پک بهداشتی ، آرد، برنج، کنسروجات و آب معدنی نیز به این منطقه ارسال شد همچنین در ماه مبارک رمضان نیز ۲ کاروان حمایتی دیگر نیز به مناطق سیل‌زده گلستان اعزام شده بود.

 

گفتنی است: از ابتدای موعد ارسال کمکهای مردمی استان خراسان رضوی به گلستان به عنوان معین این استان، بیش از ۵ محموله به ارزش ۳ میلیارد ریال به گلستان ارسال شده است.

چاپ خبر