مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری:
تلاوت قرآن مقدمه سبک زندگی قرآنی باشد
مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با تاکید بر اینکه تلاوت قرآن اگرچه موجب انس انسان با قرآن می شود اما باید مقدمه سبک زندگی قرآنی باشد گفت: برگزاری محافل انس با قرآن نیز باید همراه با بصیرت و فهم قرآنی باشد تا آیات قرآن در عمل ما نیز جلوه کند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از شهرکرد، حجت‌الاسلام‌ سید‌ جعفر مرتضوی امروز(۱۳ خرداد) در مراسم تجلیل از اساتید، قاریان و فعالان محافل انس با قرآن نیروی انتظامی چهارمحال و بختیاری که با حضور جمعی از مسئولان و کارکنان ناجای استان در سالن همایش‌های بعثت شهرکرد برگزار شد، گفت: ماه رمضان نمونه ای از ایام الله است که امید است بهترین بهره را از این ایام برده باشیم.


مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه عید سعید فطر برای روزه داران و افرادی که از ایام این ماه بهره مند شده اند مانند جشن فارغ التحصیلی است، افزود: اگر انسانی از این ماه نورانی استفاده نکرد و پاک نشد کار جاهلانه ای کرده است.

 

وی با تاکید بر اینکه تلاوت قرآن اگرچه موجب انس انسان با قرآن می شود اما باید مقدمه سبک زندگی قرآنی باشد، اظهار کرد: برگزاری محافل انس با قرآن در ماه رمضان نیز باید همراه با بصیرت و فهم قرآنی باشد تا آیات قرآن در عمل ما نیز جلوه کند.

 

حجت الاسلام مرتضوی با اشاره به اینکه قرآن مانند پیمان نامه ای بین خدای رحمان و انسان است که همواره باید آن را در زندگی جاری کند، ادامه داد: رهبر انقلاب نیز بر قرائت روزانه قرآن در همه ایام سال نه تنها ماه رمضان تاکید کرده اند.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری با تسلیت فرا رسیدن سالروز ارتحال امام خمینی(ره) و گرامیداشت حماسه 15 خرداد، گفت: حرکت در مسیر قرآن و ایمان واقعی به خدای تبارک و تعالی راز ماندگاری امام راحل در قلب مسلمانان جهان است.

 

وی تکیه به توانمندی های مردم را از تاکیدات امام راحل و رهبر انقلاب برشمرد و اظهار کرد: ایشان در مقاطع مختلف با توکل به خداوند و اتکا به نیروهای مردمی توطئه های دشمنان اسلام و انقلاب را خنثی کردند.

 

چاپ خبر