سفره افطاری برای ۶۰۰ نفر از ایتام و نیازمندان گسترده شد
عباسی گفت: با حضور ۶۰۰ نفر از ایتام و نیازمندان تحت حمایت این نهاد سفره افطاری در حسینیه امام علی(علیه السلا) گسترده شد.

«حشمت الله عباسی» به خبرنگار خبرگزاری شبستان در یاسوج، گفت: مراسم ضیافت افطاری ایتام و مددجویان نیازمند با مشارکت خیرین نیکوکار، یکی از برنامه‌ های این نهاد در ماه مبارک رمضان است.

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) منطقه دو یاسوج اظهار داشت: تلاش ما امدادگران این است که در ماه مبارک رمضان با همکاری و همراهی خیرین نیکوکار و سایر دستگاه‌ های حمایتی خدمات مطلوب‌ تری به جامعه مددجویی و نیازمندان با حفظ عزت‌ نفس و کرامات انسانی آن‌ ها ارائه دهیم.

 

وی ادامه داد: در همین زمینه و با برنامه‌ ریزی‌ های انجام‌ شده توسط این نهاد و مشارکت خیرین نیکوکار، سفره آسمانی ضیافت افطاری با حضور 600 نفر از ایتام و نیازمندان کمیته امداد منطقه یک یاسوج در حسینیه امام علی (علیه السلام) برپا شد.

 

عباسی با اشاره به اینکه در زمینه برپایی این سفره افطاری هشت میلیون و 723 هزار تومان هزینه شد، اضافه کرد: هدف از برگزاری سفره افطاری و اطعام نیازمندان، تبعیت از سیره معصومین (علیهم السلام) و تشویق و ترغیب مردم به حمایت از محرومان است.

 

رئیس کمیته امداد امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) منطقه دو یاسوج گفت: مردم خیر و نیکوکار برای مشارکت در برنامه‌ های کمیته امداد به‌ خصوص در ماه مبارک رمضان می‌ توانند به ادارات کمیته امداد مراجعه و یا با ارسال عدد یک و دو به سامانه 3000333374 برای حامی یابی و افطاری و اهداء نذورات و شماره‌گیری #074*8877* کمک‌های خود را به نیازمندان این نهاد اهدا کنند.

چاپ خبر