با همکاری دبیرخانه کانون های مساجد خراسان رضوی؛
نرم افزار جشنواره قصه های قرآنی «نردبان آسمان» رونمایی شد
با حمایت های دبیرخانه کانون های مساجد خراسان رضوی در مراسم جشن رمضان که از سری برنامه های نمایشگاه قرآن و عترت شهرستان سبزوار برگزار شد از نرم افزار و کتاب گویایی جشنواره قصه های قرآن، نردبان آسمان رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از مشهد، «رضا شجاع مقدم» در مراسم جشن رمضان و رونمایی از نرم افزار جشنواره قصه های قرآنی نردبان آسمان که در محل مسجد الغدیر برگزار شد، اظهارداشت: این نرم افزار کمک شایانی به علاقه مندان به شرکت در این جشنواره استانی با مضامین داستانهای قرآنی خواهد کرد که به سادگی به متن و صوت داستانهای قرآن کریم دسترسی پیدا کنند.

 

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سبزوار افزود: جشنواره قصه های قرآن، نردبان آسمان برای دومین دوره متوالی با هدف توجه به داستانهای قرآن به عنوان دستورالعمل زندگانی و تعمیق باورهای اعتقادی و دینی کودکان و نوجوانان، بصورت استانی توسط کانونهایی فرهنگی و هنری مساجد سبزوار و موسسه قرآن و عترت صراط نور سبزوار و با همکاری معاونت قرآن وعترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال اجراست که افراد ٩ تا ١٥ سال میتوانند در این جشنواره شرکت نمایند.

 

«علیرضا رادمان» هم در این مراسم با اشاره به اینکه با همکاری ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی این نرم افزار به سرانجام رسیده، بیان داشت: این جشنواره قرآنی فرصتی فراهم کرده برای آشنایی بیشتر با معارف قرآن وپند آموزی از داستانهای شیرین و پرمحتوای قرآنی.

 

دبیر جشنواره نردبان آسمان افزود: در دبیرخانه جشنواره به تولید نرم افزاری با کاربری ساده و امکان استفاده همگانی با قابلیت جستجوی داستانها و خوانش داستان همت کردیم و امید می رود به بهره مند شدن بیشتر علاقه مندان از حکایتهای قرآنی به عنوان یک مرجع و منبع قوی که می تواند زمینه ی یک اتفاق مبارک و البته اعتقادی و فرهنگی برای کودکان و نوجوانان باشد.

چاپ خبر