با همکاری اعضای کانون های فرهنگی هنری
مراسم شب های قدر در مساجد چهارمحال و بختیاری برگزار می شود
مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: مراسم شب های قدر با همکاری اعضای کانون های فرهنگی هنری در بیش از ۴۰۰ مسجد سطح استان برگزار می شود.

«محمدرضا مظاهری» امروز (شنبه ۴ خرداد) بابیان اینکه در ماه مبارک رمضان درهای رحمت الهی به روی بندگان باز است به خبرنگار خبرگزاری شبستان در شهرکرد گفت: شب قدر بزرگترین شب برای نیایش و بندگی با خدای متعال است چرا که همه مقدرات بندگان خدا در این شب ها رقم می خورد.

 

مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری در ادامه به برگزاری مراسم شب های قدر در مساجد استان اشاره کرد و افزود: مراسم شب های قدر با همکاری اعضای کانون های فرهنگی هنری در بیش از ۴۰۰ مسجد سطح استان برگزار می شود.

 

وی، قرائت ادعیه، مداحی، سخنرانی، بیان احكام، قرائت دعای جوشن كبیر و مراسم قرآن به سر گرفتن از جمله برنامه ‌هایی است كه با حضور عموم مردم و با همکاری اعضای کانون های فرهنگی هنری سطح استان در شب های قدر برگزار می شود.

 

مظاهری به دیگر برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد در ماه مبارک رمضان اشاره و تصریح كرد: انتشار نشریات مناسبتی ویژه ماه مبارک رمضان و برگزاری مسابقات کتابخوانی با موضوع ماه مبارک رمضان از جمله برنامه های و کانون های فرهنگی هنری در مساجد است.

 

مدیر ستاد کانون های فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری، برگزاری مراسم سوگواری شهادت حضرت علی (علیه السلام)، مراسم قرائت زیارت امین الله در روز شهادت حضرت علی (علیه السلام)، برگزاری جلسات جزء خوانی قرآن کریم و طرح تلاوت نور در مساجد را از دیگر برنامه های و کانون های فرهنگی هنری در مساجد عنوان کرد.

 

چاپ خبر