کانون های مساجد استان غرفه برتر چهاردهمین نمایشگاه قرآن مشهد شد
ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری خراسان رضوی در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قرآن مشهد عنوان غرفه برتر را کسب کرد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از مشهد، غرفه ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری خراسان رضوی در چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قرآن مشهد عنوان غرفه برتر را کسب کرد، در این غرفه نشست‌های مختلف و رونمایی، برگزاری مسابقات قرآن، طرح تلاوت نور و پرده‌خوانی با موضوع زیارت و امام رضا(ع) توسط اعضای کانون فرهنگی و هنری مساجد برگزار شد.

 

نشست تخصصی امام مهدی(ع) در قرآن، همچنین نشست تخصصی با موضوع (گام دوم انقلاب و بچه‌های مساجد)، بازی‌های فکری برای گروه سنی کودک، نوجوان و بزرگسال و ارائه آثار برگزیده هنری سیزدهمین دوره مسابقات قرانی مدهامتان همانند نقاشی از دیگر برنامه‌هایی بود که در غرفه کانون های مساجد خراسان رضوی برگزار گردید.

 

همچنین برنامه‌های قرآنی مانند آموزش قرآن و تفسیر که در ۱۲۰ کانون‌ مساجد استان اجرا می‌شود و بیش از دو هزار و ششصد طرح مجری تلاوت نور که بعد از نماز عشاء به همراه ۲۰ صفحه تلاوت قرآن و سفره ساده افطاری تحت عنوان سفره‌های کریمانه در سراسر استان اجرا می‌شود، در غرفه دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری ‌مساجد خراسان رضوی اطلاع‌رسانی شد.

 

گفتنی است چهاردهمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم مشهد از ۲۳ تا ۳۰ اردیبهشت سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی مشهد با ۷۰۰ غرفه پذیرای علاقمندان بود.

چاپ خبر