خدمت به روزه داران خالص و به قصد قربت الهی باشد
آیت الله حسینی خدمت به روزه داران را یک عبادت برشمرد و ابراز داشت: خدمت به خلق خدا یک تجارت و دارای سود بوده و باید این خدمت خالص و به قصد قربت الهی صورت گیرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، نشست هماهنگی و برنامه ریزی برنامه های امسال لیالی قدر در مصلی امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) یاسوج امروز (۳۱ اردیبهشت) با حضور اعضای ستاد نماز جمعه یاسوج در دفتر آیت الله سیدعلی اصغر حسینی، امام جمعه برگزار شد.

«آیت الله سیدعلی اصغر حسینی» در این نشست ضمن تبریک ماه رمضان و میلاد امام حسن مجتبی (علیه السلام)، اظهار داشت: همه ما وظیفه داریم برای اجرای مطلوب برنامه هایی که مورد رضایت خداوند قرار دارد، تلاش کنیم.

 

امام جمعه مرکز کهگیلویه و بویراحمد فعالیت های اعضای ستاد نماز جمعه یاسوج را ستود و گفت: از اینکه دغدغه داشته و برای پیشرفت فعالیت ها و برنامه های ستاد تلاش می کند، تشکر می کنم.

وی خواستار استفاده از فرصت ها به بهترین نحو شد و اضافه کرد: باید رضایت خدا و مردم را در اجرای برنامه ها مدنظر قرار دهیم.

 

آیت الله حسینی ماه رمضان را ماه عبادت و بندگی خداوند دانست و ادامه داد: باید کارهایی که در این ماه برای تهذیب نفس موثر است را در نظر داشته باشیم.

امام جمعه یاسوج خدمت به روزه داران را یک عبادت برشمرد و ابراز داشت: خدمت به خلق خدا یک تجارت و دارای سود بوده و باید این خدمت خالص و به قصد قربت الهی صورت گیرد.

 

وی ضمن تاکید بر اینکه خداوند عبادت خالص را می پذیرد، خاطرنشان کرد: باید ایمان به خدا، یعنی اینکه باور کنیم خداوند شاهد و ناظر ماست را در نظر داشته باشیم.

 

آیت الله حسینی ضمن تاکید بر اینکه باید قدر این ماه مبارک و همه لحظه های زندگی را دانست، گفت: آبروی ائمه اطهار (علیهم السلام)، انسان ها و ماه رمضان از وجود قرآن کریم است.

شایان ذکر است در این نشست دز زمینه تقسیم وظایف کمیته های شش گانه شامل: کمیته فرهنگی، تبلیغات، پشتیبانی، امنیتی، مراسم و بانوان بحث و تبادل نظر شد.

 

همچنین در این نشست مقرر شد، برنامه لیالی قدر از ساعت 10 شب با اجرای برنامه نماز قضا آغاز و برنامه ها تا ساعت 3 بامداد روز بعد ادامه داشته باشد.

برگزاری نماز قضا، دعای افتتاح، مناجات حضرت امیرالمومنین (علیه السلام) در مسجد کوفه، سخنرانی، مداحی آقایان رضایی، پناهی و جمالفرد، پذیرایی، دعای جوشن کبیر و دعای قرآن به سر از جمله برنامه های اجرایی لیالی قدر در محل مصلی امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) خواهد بود.

چاپ خبر