فرماندار بهشهر:
تامین مایحتاج عمومی مردم در ماه رمضان و نظارت بر بازار با دقت بیشتری کنترل شود/ارائه کتابچه طرح جامع گردشگری عباس آباد از ضروریات است
خنجری گفت: تامین مایحتاج عمومی مردم در ماه رمضان و نظارت بر بازار با دقت بیشتری کنترل شود و در این بخش تلاش شود تا حداقل فشار به مردم وارد نشود.

به گزارش خبرنگار شبستان، هادی خنجری روز یکشنبه( 29 اردیبهشت ماه) در جلسه شورای اداری شهرستان بهشهر در سالن اجتماعات فرمانداری افزود: اگرچه کمبودی در بازار و تهیه مایحتاج عمومی وجود ندارد اما باید نظارت کامل انجام و نوسانات قیمت کنترل شود.

 

وی گفت: بازرسی ها با هدف اعمال سیاست تنظیم بازار، اصلاح نظام توزیع با محوریت عدالت گستری و نظارت بر واحدهای توزیعی، تولیدی و خدماتی انجام شود.

 

فرماندار بهشهر همچنین با تاکید بر مدیریت مصرف آب، بیان کرد: باید همه ما با صرفه جویی شرایط استفاده از آب را برای همگان فراهم کنیم و در این بخش مسئولان مربوطه برای نقاطی که با کاهش فشار آب روبرو هستند؛ چاره اندیشی کنند.

 

خنجری با اشاره به گردشگرپذیر بودن شهرستان بهشهر و برخوردار این شهرستان از نقاط میراثی و گردشگری فراوان، تصریح کرد: بهشهر از نظر میراثی دارای ظرفیتی بیشتر از استان مازندران است؛ اما از این ظرفیت ها به نفع مردم استفاده نشده است.

 

وی گفت: ارائه کتابچه طرح جامع گردشگری عباس آباد از ضروریات لازم است که سالیان سال بر زمین مانده است و باید هرچه سریعتر تعیین تکلیف شود.

چاپ خبر