حیدری خبر داد؛
حضور گروه تبلیغی پاسخگو در نمایشگاه قرآن و عترت اصفهان
مدیر گروه فرهنگی تبلیغی پاسخگو گفت: این گروه با برپایی کرسی های پاسخگویی به شبهات پاسخ می دهد و همچنین سوالات پربسامد در این عرصه ها را رصد کرده و در کمترین فرصت پاسخ آن را ارائه می کند.

حجت الاسلام «جواد حیدری» در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در اصفهان گفت: گروه فرهنگی تبلیغی پاسخگو با استفاده از ظرفیت کارشناسان مرکز ملی پاسخگو و با حمایت های معنوی دفتر تبلیغات در حوزه های مختلف  فعالیت دارد.


مدیر گروه فرهنگی تبلیغی پاسخگو با اشاره به فعالیت این گروه در فضای مجازی اظهارداشت: کارشناسان این گروه تبلیغی، با ایجاد کانال های مختلف در پیام رسان های داخلی و تلگرام، شبهات و سوالات پربسامد  در این عرصه ها را رصد کرده و در کمترین فرصت اقدام به پاسخگویی می کنند و علاوه بر قرار دادن در کانال در گروه های متعدد و کانال های گوناگون نشر می دهند.


استاد حوزه و دانشگاه ادامه داد: با همکاری به عمل آمده با گروه های پر مخاطب، کارشناسان گروه تبلیغی پاسخگو  در ایام هفته با موضوعات  شبهات اعتقادی، احکام شرعی و  عرفان های کاذب  مشغول پاسخگویی انلاین  هستند.


کارشناس مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی افزود: تنظیم و تدوین یادداشت های مناسبتی، اجتماعی، فرهنگی، اعتقادی از شاخصه های این گروه می باشد که با هماهنگی و استقبال خبرگزاری های مختلف منتشر می شوند.


حیدری به فعالیت در فضای حقیقی اشاره کرد و گفت: گروه پاسخگو با برپایی کرسی های پاسخگویی در  ایام خاص و مکان های  مناسب؛ در عرصه فرهنگی و تبلیغی ایفای نقش می کنند.

 

وی تصریح کرد: گروه تبلیغی پاسخگو در ایام ماه مبارک رمضان و هم زمان با  آغاز به کار نمایشگاه قرآن و عترت، با  تشکیل غرفه ای در سالن میرداماد، به صورت فعال و با حضور دو کارشناس مجرب در عرصه های مختلف، هر شب  در خدمت مردم  و بازدید کنندگان  هستند.


استاد حوزه و دانشگاه تاکید کرد: گروه فرهنگی تبلیغی پاسخگو در عرصه های مجازی و حقیقی و با موضوعات مختلف و محوریت پاسخگویی به شبهات جوانان عزیز،  با مدارس، نهاد ها و موسسه ها آمادگی  همکاری دارد. /

 

چاپ خبر