امام جماعت جدید مسجد روحانی:
حجت‌الاسلام جذبی کارکردهای فراموش‌شده مسجد را احیاء کرد
حجت‌الاسلام علم‌الهدی با بیان اینکه مرحوم سیدابراهیم جذبی کارکردهای فراموش‌شده مسجد را احیاء کرد، گفت: وی نمونه یک امام جماعت طراز اسلامی است که موجب پیوند ناگسستنی مردم با مسجد شد.

حجت الاسلام والمسلمین «سیدمحسن علم الهدی» در گفت وگو با خبرنگار گروه مسجد و کانون های مساجد خبرگزاری شبستان با بیان اینکه حجت الاسلام والمسلمین «سید ابراهیم جذبی»، نقش مهمی در پیوند وثیق مردم با مساجد داشت، اظهار کرد: حضور گسترده مردم در مراسم تشییع و ترحیم آن عالم ربانی، نشان دهنده احترام ویژه ای است که مردم برای روحانیون قائل هستند.

 

امام جماعت جدید مسجد روحانی افزود: مرحوم جذبی به مفهوم و جایگاه مسجد نزد مردم اعتبار صدچندان بخشید.

 

وی اضافه کرد: ایشان با احیای کارکردهای مساجد، موجب شد گروه های مختلف مردم همه روزه با حضور در مسجد روحانی، با معارف دین آشنا شوند.

 

علم الهدی تاکید کرد: بنیان گذاشتن دهه غدیریه در جنوب تهران و با محوریت مسجد روحانی خیابان ۱۷ شهریور، یکی از بزرگ ترین خدمات مرحوم جذبی بود.

 

وی یادآور شد: جانشینی حجت الاسلام والمسلمین جذبی که صاحب زهد و تقوی کم نظیر بود، کار بسیار سختی است و امیدوارم روح متعالی آن سید مجاهد به بنده در مدیریت مسجد مهم و اثرگذار روحانی کمک کند.

 

امام جماعت مسجد روحانی در ادامه ابراز کرد: مرحوم جذبی، نمونه یک امام جماعت طراز اسلامی است که توانست کارکردهای فراموش شده مساجد را احیا کند و موجب پیوند ناگسستنی مردم با مسجد شود.

 

یادآور می شود، حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم جذبی، امام جماعت مسجد روحانی واقع در تهران، خیابان ۱۷ شهریور، فروردین ماه ۱۳۹۸ دار فانی را وداع گفت.

چاپ خبر