رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان سروآباد:
برگزاری محفل جزءخوانی قرآن کریم در شهرستان سروآباد
روخنده، از برگزارشدن محفل جزءخوانی قرآن کریم به مناسبت ماه رمضان در شهرستان سروآباد خبر داد.

هادی روخنده،به خبرنگار خبرگزاری شبستان در سنندج، اظهار داشت: جلسه جزءخوانی قرآن کریم ویژه ماه مبارک رمضان در شهرستان سروآباد دوشنبه هر هفته در مسجد جامع این شهرستان برگزار خواهد شد.

 

وی افزود: جشن رمضان ماه نزول قرآن با محوریت تجلیل ازفعالان قرآنی،ماموستایان ومربیان آموزش دهنده برتر قرآن، تجلیل از برترین های مسابقات استانی قرآنی در شهرستان برگزار می شود.

 

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان سروآباد تصریح کرد: محفل انس با قرآن در روستا نسل و برگزاری نمایشگاه آثار قرآنی نیز در این ماه مبارک در این شهرستان نیز برگزار خواهد شد.

 

وی افزود: تبلیغات اسلامی،مرکز بزرگ اسلامی ،کمیته امداد،سپاه پاسداران،شهرداری،صنعت معدن وتجارت و آموزش و پرورش در برگزاری برنامه های مختلف قرآنی این شهرستان مشارکت دارند.

 

روخنده،در ادامه اذعان کرد: از تمامی ظرفیت‌ها و امکانات در راستای ترویج فرهنگ قرآنی به ویژه در ماه مبارک رمضان نهایت استفاده را کنیم.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: ماه رمضان از ماه‌های بزرگی است، زیرا که قرآن دراین ماه معنوی بر پیامبر (ص) نازل شده بنابراین با الگوگیری از این کتاب آسمانی زمینه سعادت دنیا و قیامت خود را فراهم سازیم.

چاپ خبر