جشنواره کتابخوانی رضوی یک رویداد بزرگ فرهنگی در کشور است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری جشنواره کتابخوانی رضوی را یک رویداد بزرگ فرهنگی در کشور عنوان کرد و گفت:این جشنواره هرسال نسبت به سال های قبل با رشد قابل ملاحظه ای از شرکت کنندگان مواجه می شود که این نشان ازاهمیت دادن مردم به کتاب است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از شهرکرد، جواد کارگران شب گذشته (۲۲ اردیبهشت) در نشست با مدیرکل کتابخانه های عمومی استان که در فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد، گفت: گسترش کتابخوانی بین مردم عوامل پیشرفت فرهنگی کشور است که در این زمینه خدمات و برنامه های بزرگی در کشور در حال انجام است.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه جشنواره کتابخوانی رضوی یکی از جشنواره های مهم فرهنگی است که در پیشرفت فرهنگی کشور هم نقش بسزایی دارد افزود: جشنواره کتابخوانی رضوی هرساله در سطح بالای در استان برگزار می شود.

 

وی بابیان اینکه جشنواره کتابخوانی رضوی به ترویج فرهنگ ناب دینی و اسلامی کمک شایانی می کند ابراز کرد: رشد بیش از پیش جشنواره کتابخوانی رضوی نشان از علاقه مردم به این جشنواره است.

 

کارگران با اشاره به اینکه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی از هیچ کمکی دریغ نمی کند گفت: انتظار می رود سایر دستگاه های فرهنگی استان نیز در برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی ورود پیدا کنند.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری جشنواره کتابخوانی رضوی را یک رویداد بزرگ فرهنگی در کشور عنوان کرد و گفت: این جشنواره هرسال نسبت به سال های قبل با رشد قابل ملاحظه ای از شرکت کنندگان مواجه می شود که این نشان از اهمیت دادن مردم به کتاب است.

 

گفتنی است: ۱۲ عنوان کتاب برای نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در نظر گرفته شده است و علاقمندان برای دریافت فایل کتاب ها می توانند به آدرس www.razivi.iranpl.ir مراجعه و یا به صورت حضوری کتاب ها را از کتابخانه های عمومی سطح استان دریافت کنند.

 

خاطرنشان می شود: اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی و مطالعه کتاب‌های مرتبط با سیره‌ پاک ائمه‌ معصومین (علیه السلام) و شناسایی و معرفی کتاب‌های فاخر مرتبط با فرهنگ و سیره اهل‌بیت (علیه السلام) از طریق تولید و انتشار گسترده‌ این آثار از مهمترین اهداف برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی است.

 

چاپ خبر