گشایش نمایشگاه علوم قرآنی در شهرکرد
نمایشگاه بزرگ علوم قرآنی، نرم افزار و محصولات قرآنی امروز۲۲ اردیبهشت با حضور جمعی از مسئولان و فعالان فرهنگی در فرهنگسرای بزرگ شهرکرد گشایش یافت.

به گزارش خبرگزاری شبستان از شهرکرد، جواد کارگران امروز (۲۲ اردیبهشت) در آئین گشایش نمایشگاه علوم قرآنی در فرهنگسرای شهرکرد گفت: این نمایشگاه در قالب 55 غرفه عرضه کتاب، نرم افزار و محصولات قرآنی میزبان علاقمندان است.


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری از عرضه پنج هزار کتاب و نرم افزار قرآنی در نمایشگاه علوم قرآنی استان خبر داد و افزود: این نمایشگاه از 22 تا 29 اردیبهشت از ساعت 15 تا 22 شب پذیرای بازدیدکنندگان است.


وی بابیان اینکه محصولات این نمایشگاه با تخفیف 10 تا 50 درصدی عرضه می شود، تصریح کرد: با وجود گرانی کاغذ سعی شده با ارائه تخفیف مردم از کتب دینی و قرآنی بهره مند شوند.


مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به برگزاری برنامه های جنبی در حاشیه این نمایشگاه اشاره کرد و گفت: برگزاری نشست های علمی و تخصصی، مشاوره دینی، برپایی نمایشگاه آثار تجسمی، کتابت قرآن کریم، طب اسلامی و غرفه حجاب و عفاف از بخش های جنبی این نمایشگاه به شمار می رود.


وی، هدف از برپایی این نمایشگاه را توسعه و ترویج فعالیت های قرآنی و نشر ارزش های دینی عنوان کرد و گفت: باید هر چه در توان داریم در خدمت به قران و معارف دین به کار گیریم.

 

چاپ خبر