دبیراول جبهه پیشرفت رفاه و عدالت خبر داد:
انتخاب رییس ستاد انتخابات جبهه رفاه پیشرفت و عدالت در جلسه امروز
محمدی نوری با اشاره به جلسه امروز جبهه رفاه پیشرفت و عدالت از انتخاب رییس ستاد انتخابات مجلس یازدهم این جبهه خبر داد.

«محمد جواد محمدی نوری» در گفتگو با خبرنگار احزاب خبرگزاری شبستان در مورد جلسه امروز جبهه رفاه، پیشرفت و عدالت گفت: جبهه پیشرفت و رفاه و عدالت امروز تشکیل جلسه می دهد.

 

دبیراول جبهه پیشرفت رفاه و عدالت افزود:‌در جلسه شورای مرکزی جببهه پیشرفت رفاه و عدالت بعد از ظهر امروز  رییس ستاد انتخابات مجلس یازدهم تعیین می شود و از میان ۲۵ حزب عضو جبهه رفاه و پیشرفت و عدالت به نظر می رسد سه یا چهار تن از دبیران کل احزاب عضو این جبهه دواطلب کاندیدای ریاست ستاد انتخابات جبهه رفاه ، پیشرفت و عدالت هستند.

 

گفتنی است در دومین جلسه جبهه رفاه و پیشرفت و عدالت که در اردیبهشت ماه تشکیل شده است آقای محمد جواد محمدی نوری (دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی) با کسب ۸ رای به عنوان دبیراول و آقای علی کیهانیان (دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی)  با کسب ۶ رای به عنوان دبیردوم جبهه انتخاب گردیدند. همچنین اقای مجید افشاری ( دبیرکل انجمن اسلامی فارغ التحصیلان آمریکا ) نیز با کسب ۹ رای به عنوان خزانه دار انتخاب شد.

 

بنابراین گزارش در جلسه گذشته سید شهاب الدین صدر با اکثریت آراء مجددا به عنوان رئیس دوره جدید جبهه پیشرفت رفاه و عدالت انتخاب شد. نواب رئیس نیز به ترتیب آقای سیدابوالقاسم رئوفیان (دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین) با کسب ۸ رای به عنوان نایب رئیس اول و آقای مهندس حسن بیادی (دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ایران اسلامی) با کسب ۷ رای به عنوان نایب رئیس دوم جبهه انتخاب شدند./

 

چاپ خبر