بیانیه گام دوم انقلاب چراغ راه است
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الیگودرز، گفت: بیانیه گام دوم انقلاب چراغ راه و نمایان کننده راه مقابله با توطئه های دشمنان است.

حجت الاسلام علی لرستانی، در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان از خرم آباد، افزود: بیاینه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری نقطه عطفی در نظام مقدس جمهوری اسلامی است و باید آن را سرآغازی برای شروعی تازه در چهل سالگی انقلاب اسلامی دانست.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الیگودرز، اظهار داشت: انقلاب اسلامی در حالی چهلمین سالگرد پیروزی خود را پشت سر گذاشت و قدم به دهه ی پنجم حیات خود نهاد که برای ادامه این راه روشن گام دوم انقلاب را برای این مرحله خودسازی جامعه پردازی و تمدن سازی پی خواهد نمود و فصل جدیدی را برای تحقق آرمان‌ها و آمادگی برای طلوع خورشید ولایت عظمی  (ارواحنا فداه) رقم خواهد زد.

 

وی افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با عنوان مولود حقیقی انقلاب اسلامی با اتکا به قدرت لایزال الهی و اهتمام پاسداران بر تعمیق بنیه معنوی و زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی با اقتدار و جهاد همه جانبه پیش قراول مبارزه با استکبار جهانی و جبهه باطل خواهد بود و در مسیر تحقق نظام پیشرفته اسلامی گام برخواهد داشت.

 

حجت الاسلام لرستانی، افزود: تردیدی نیست که برای رسیدن به این اهداف بلند می بایست ارتقاء معنویت و بصیرت دینی، روحیه جهادی انقلابی و ولایتمداری پاسداران وبسیجیان  همواره در صدر برنامه‌های سپاه مورد توجه قرار دارد.

 

وی بیان کرد: در این راستا رویکرد تربیتی، توسعه و تعمیق آموزش های عقیدتی و فراهم کردن زمینه شایسته گزینی، شایسته سنجی، شایسته پروری و شایسته گماری،  و خودسازی معنوی، توسعه معرفت، شناخت و خودآگاهی، هوشمندی انقلابی،  برگزاری دوره  تربیت تعالی متعدد، حفظ و تقویت شاکله معنوی مجموعه سپاه  وبسیج را از اهداف اصلی برنامه های عقیدتی سیاسی در نمایندگی ولی فقه دانست.

 

حجت الاسلام لرستانی، بیانیه گام دوم را چراغ راه دانست و ادامه داد: بیانیه گام دوم انقلاب همانند سایر رهنمودهای مقام معظم رهبری حاوی نکات کلیدی و راهگشاست و این راهبرد حکیمانه باید از سوی مسئولان و رسانه ها برای آحاد ملت تبیین شود.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه الیگودرز، با اشاره به محورهای مختلف بیانیه گام دوم انقلاب، اضافه کرد: مقام رهبری در این بیانیه بحث مشارکت های مردمی را مطرح کرده و برای آن اهمیت زیادی قایل شده اند.

چاپ خبر