اجرای طرح دادرس در ۱۲۸ مدرسه
گلفشان با اشاره به اجرای طرح دادرس در استان گفت: در ۱۲۸ مدرسه طرح دادرس اجرا شد و در نهایت توانستیم رتبه دوم کشوری را در بخش آموزش و امداد کسب کنیم.

به گزارش خبرگزاری شبستان از قم، «محمد گلفشان» شب گذشته (پنجشنبه 19 اردیبهشت) در دیدار با استاندار قم با اشاره به اخلاص امدادگران در کار گفت: امدادگران جمعیت هلال احمر استان با هم رقابت می کنند تا تعداد شیفت و خدمات رسانی بیشتری داشته باشند که قابل تقدیر است.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر قم بخش آموزش را زیربنای فعالیت‌های امدادی جمعیت هلال احمر عنوان کرد و افزود: ما در بخش های مختلف استان دوره های آموزشی را برگزار کرد یم و امروز نیروهای توانمندی در این مناطق حضور دارند.

 

وی با اشاره به  اجرای طرح دادرس در استان گفت: در ۱۲۸ مدرسه طرح دادرس اجرا شد و در نهایت توانستیم رتبه دوم کشوری را در بخش آموزش و امداد در سال ۹۷ کسب کنیم.

 

گلفشان با بیان اینکه اولین مجموعه خیرین هلال احمر، در استان قم تشکیل شد افزود:  این طرح با الگوگیری از قم در سراسر کشور در حال شکل گیری است که ایجاد دو پایگاه جاده ای و طرح تجهیزات پزشکی امانی از ثمرات آن است.

 

وی با اشاره به برپایی سفره افطاری همزمان با شب دهم ماه مبارک رمضان مصادف با بزرگداشت مقام حضرت خدیجه (س) گفت: در این شب سفره افطاری ۱۰۰۰ نفری را خواهیم داشت.

 

مدیرعامل جمعیت هلال احمر قم در ادامه گفت: امسال پنجمین سال متوالی است که مراسم بزرگداشت مقام حضرت خدیجه (س) در شب دهم ماه مبارک رمضان با برپایی سفره افطاری ۱۰۰۰ نفری و همچنین تبیین مقام والای آن بانو گرامی برگزار می‌شود.

 

چاپ خبر