با حضور ۲۰۰ دوچرخه سوار؛
برگزاری همایش دوچرخه سواری «مرنجاب، همبستگی و مهربانی» در آران و بیدگل
مدیر اجرایی منطقه نمونه گردشگری مرنجاب از برگزاری همایش ۲۰۰ نفره دوچرخه سواران شهرستان های کاشان و آران و بیدگل در کویر مرنجاب خبر داد.

«حسین حاجی حسینی» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در آران و بیدگل گفت: همایش بزرگ دوچرخه سواران شهرستان های کاشان و آران و بیدگل با شعار «مرنجاب، همبستگی و مهربانی» در کویر مرنجاب آران و بیدگل برگزار می شود.

 

مدیر اجرایی منطقه نمونه گردشگری مرنجاب افزود: این همایش روز جمعه ۱۳ اردیبهشت ماه با حضور ۲۰۰ دوچرخه سوار از میدان ۱۵ خرداد کاشان آغاز خواهد شد و دوچرخه سواران با طی سه ایستگاه به ایستگاه پایانی در کویر مرنجاب آران و بیدگل خواهد رسید.

 

حاجس حسینی افزود: دوچرخه سواران در نخستین ایستگاه، پس از زیارت حرم مطهر حضرت محمدهلال بن علی(ع) در ایام میلاد حضرت و ادای احترام به شهدای آرمیده در آستان مقدس، به سمت دشت آبزی پروری آزادپور حرکت خواهند کرد و پس از استراحت و پذیرایی، تجمع پایانی را در کمپ احمد خواهند داشت.

 

مدیر اجرایی منطقه نمونه گردشگری مرنجاب با بیان اینکه دوچرخه سواران در مجموع ۱۰ کیلومتر را رکاب می زنند گفت: کارت بیمه ورزشی و کلاه ایمنی شرط حضور در این همایش دوچرخه سواری است.

 

حاجی حسینی بیان داشت: این همایش کاملا رایگان است و برنامه های متنوع دیگری همچون پروازهای نمایشی و قرعه کشی و قرعه کشی و اهدای جوایز اجرا خواهد شد.

چاپ خبر