مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر:
حمایت طرح‌های اشتغال‌زا در سطح روستاها استان بوشهر
فاطمه دهقانی با تاکید بر ضرورت بکار گیری مسئول فنی و مالی برای دهیاری‌های استان بوشهر، خواستار شد: از طرح‌های اشتغال‌زا در سطح روستاها حمایت می‌شود.

به گزارش خبرگزاری شبستان از بوشهر، فاطمه دهقانی، مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر صبح دوشنبه (۹ اردیبهشت) در مراسم تجلیل از شوراهای برتر شهرستان دشتی ضمن تبریک روز شوراها و با اشاره به اینکه در سال گذشته ۱۸۸ میلیارد تومان به حساب دهیاری‌های استان واریز شده است، اظهار داشت: از این مبلغ قریب به ۱۱۰ میلیارد ریال به حساب دهیاری‌های شهرستان دشتی واریز شد.

 

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر تصریح کرد: انتظار داریم دهیاران با این اعتبارات پروژه‌های اولویت دار اجرا کنند که با اجرای آن برخی از مشکلات مردم مرتفع شود.

 

دهقانی با تاکید بر ضرورت بکار گیری مسئول فنی و مالی برای دهیاری‌های استان، خواستار شد: از طرح‌های اشتغال‌زا در سطح روستاها حمایت می‌شود.

 

وی ادامه داد: برای اجرای طرح‌های اقتصادی در روستاها تسهیلات کم بهره و بدون ضامن تا سقف ۱۰ میلیارد ریال پرداخت می‌شود که می‌طلبد دهیاران از هم اکنون در بودجه سال جاری این موضوع لحاظ کنند چون برای دریافت تسهیلات آورده دهیاری هم مهم است.

 

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری بوشهر گفت: در ۱۱ ماهه سال گذشته ۱۸۸ میلیارد تومان به حساب دهیاری‌های استان واریز شد.

 

 

چاپ خبر