رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی:
دولت برای کنترل گرانی ها باید عملیات اجرایی داشته باشد
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات مجلس در خصوص گرانی های بازار گفت: از دولت به عنوان قوه مجریه انتظار داریم عملیات اجرایی را انجام دهد و ما در مجلس همراهی کامل را با دولت خواهیم داشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از رفسنجان، دکتر محمدرضا پور ابراهیمی، در پاسخ به سؤال خبرنگار خبرگزاری شبستان از رفسنجان در صحن مجلس، مبنی بر اینکه شدت گرانی ها روز به روز در حای افزایش است و دولت و مجلس در سامان دهی این موضوع چه اقدامی قرار است انجام دهد؟ پاسخ داد: یک سری اقداماتی مجلس انجام داده و کمیسیون های اختصاصی از جمله اقتصادی، صنعت و معدن و کمیسیون صنایع مجلس شورای اسلامی نشست های غیرعلنی با حضور وزرای مربوطه برگزار کرد.

 


وی افزود : یکشنبه هفته جاری نیز توافقاتی در مجلس انجام شد  که بر این اساس در هفته آینده نشست مشترک با وزرای‌ اقتصاد، نفت و جهاد کشاورزی داشته باشیم و هدف از این نشست هم بررسی آخرین وضعیت اقتصادی به ویژه گرانی ها و موضوعات مربوط به اقدامات دولت در مورد تحریم های اخیر آمریکا خواهد بود.

 


پور ابراهیمی خاطرنشان کرد: این اقدامات با همکاری مجلس شورای اسلامی و دولت به نحوی جلو خواهد رفت که بخشی از مشکلات امروز مردم از جمله معیشت که زندگی مردم را تحت تأثیر قرار داده بتوانیم کنترل کنیم.

 

وی ادامه داد: از دولت به عنوان قوه مجریه انتظار داریم عملیات اجرایی را انجام دهد و ما در مجلس همراهی کامل را با دولت خواهیم داشت.

 

تور رسانه ای خبرنگاران رفسنجان به تهران با برنامه های متنوع از جمله بازدید از مجلس شورای اسلامی همراه بود.
 

چاپ خبر