نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس:
لزوم توجه بیشتر به مسائل دینی و اعتقادی دانش آموزان
سید محمدجواد ابطحی گفت: شبهات در جامعه فراوان شده و این وظیفه مبلغان حوزه دینی است که در ایام ماه مبارک رمضان در مساجد تلاش مبنایی انجام دهند و مطالبه گری از مسئوولان کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خمینی‌شهر ، «سید محمدجواد ابطحی» در جمع روحانیون و طلاب حوزه علمیه با اشاره به اینکه کشور در برخی عرصه ها دچار مشکل شده، گفت: آموزش و پرورش به مسائل دینی و اعتقادی دانش آموزان کم توجهی می کند تا جایی که  معلمی در مدرسه ای جسارت پیدا کند و پیرامون امام زمان شبهه افکنی کند.

 

نماینده مردم شهرستان خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی به وضع اقتصاد کشور اشاره کرد و افزود: در زمینه اقتصادی در سال95، شش میلیارد دلار و در سال96، یازده میلیارد دلار و در سال97، هجده میلیارد دلار از خزانه ارزی از کشور خارج شد  و به جای تولیدات علمی و فن آوری، سنگ پا و بیل و بند شلوار و کود انسانی و... از ترکیه وارد کشور شد.

 

وی با بیان این مطلب که سال ها به نفت پرداختیم و از دیگر عرصه ها غافل شدیم، اضافه کرد: باید از این وابستگی به تک محصولی بودن، نجات پیدا کنیم و بنا به رهنمودهای رهبر معظم انقلاب، اگر اراده ها از مردم گرفته شد قیام و خیزش نیز از مردم گرفته می شود و آن کار با گرفتن عقاید جوانان انجام می پذیرد.

 

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شبهات در جامعه فراوانی یافته، تصریح کرد: باید راهی برای از بین بردن شبه پراکنی در بین مردم بیابیم و این وظیفه مبلغان حوزه دینی است که در ایام ماه مبارک رمضان در مساجد تلاش مبنایی انجام دهند و مطالبه گری از مسئوولان داشته باشند.

 

وی در پایان به ترس و هراس دشمن اشاره  کرد و خاطرنشان کرد: دشمن پیشرفت انقلاب در منطقه را می بیند و اسراییل به جای رسیدن به فرات نیروهای خود را پشت نزدیک ترین منطقه اسراییل مشاهده می کند و این تهدید بزرگی برای ابر قدرت هاست به همین دلیل ترامپ سپاه را تروریست خواند و منطقه به سوی حاکمیت اسلام در حال پیشروی است./

چاپ خبر