نخبگان پرچم مطالبه گری را بالا ببرند
نماینده مردم ایلام، مهران، سیروان، چرداول، ملکشاهی و ایوان در مجلس شورای اسلامی، گفت: نخبگان و ایده پردازان پرچم مطالبه گری را بالا نگه دارند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از ایلام، «شادمهر کاظم زاده»، ظهر امروز (۹ اردیبهشت) در نشست ستاد امر به معروف و نهی از منکر این استان،؛ اظهار کرد: تهدیدهای متفاوتی امروز کشور را به خود مواجه کرده که می طلبد عموم مسئولان و تصمیم گیران با دقت آنها را رصد و راهکارهای مقابله با آنها را اتخاذ کنند.

 

وی، تصریح  کرد: دنیای استکبار برای منحرف کردن نسل جدید با آرمان های انقلاب و نظام بطور گسترده ای برنامه ریزی می کند پس نباید در مقابل این تهدیدات منفعل عمل کنیم.

 

وی یادآور شد: تهدیدهای جدی خانواده های ایرانی را متوجه خود کرده که در این میان گسترش فضای مجازی در اولویت برنامه های دشمنان قرار دارد.

 

کاظم زاده، نقش نخبگان و ایده پردازان را در مقابل این هجمه ها تعیین کننده دانست و افزود: باید این تهدیدها را به فرصت تبدیل کرده و از فضای مجازی برای پیشبرد اهداف و سیاست های نظام و مبانی دین و فشار اقتصادی در راستای رونق تولید و کسب و کار استفاده کنیم.

 

همچنین دیگر نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه، تاکید کرد: رویکردهای آموزش، معارف و مسائل دینی برای مبارزه و مقابله با فرهنگ منحط غرب پویاتر و وسیع تر باشد.

 

سلام امینی، خاطرنشان کرد: دستگاههای متعددی در این حوزه نقش آفرین هستند ولی نباید با موازی کاری آثار برنامه های اجرا شده را از بین ببریم.

چاپ خبر