نماینده ولی فقیه در فارس بیان کرد:
ستاد بزرگداشت دهه فجر امسال با محور اقتصادی تشکیل شود
آیت الله دژکام گفت: بسیج سازندگی باید در حوزه تولیدات ورود کند و همه دستگاه ها همکاری کنند و ستاد امسال از امروز با محور اقتصادی تشکیل شود چرا که دشمن سعی در سخت کردن هر چه بیشتر اقتصادی را دارد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، «آیت الله لطف الله دژکام» امروز (یکشنبه ۸ اردیبهشت) در آیین تجلیل از دست اندرکاران برتر ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در فارس با بیان اینکه زمینه همفکری در استان ایجاد شده که باید مورد بهره برداری برسد، گفت: این همفکری زمینه جامعه پردازی مورد تاکید مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب است.

نماینده ولی فقیه در فارس افزود: شعار سال یعنی «رونق تولید» باید مورد توجه تمام دستگاه قرار گیرد و باید برای راه افتادن تولید همه با هم تلاش کنیم و تمام دستگاه ها از تولید داخلی بخرند.

امام جمعه شیراز با اشاره به سیل اخیر عنوان کرد: ستاد فرمان امام برای سیل زدگان جنس ایرانی می خرد و خرید ۱۵ هزار سری لوازم منزل ایرانی سبب حرکت رونق تولید می شود.وی تاکید کرد: بسیج سازندگی باید در حوزه تولیدات ورود کند و همه دستگاه ها همکاری کنند و ستاد امسال از امروز با محور اقتصادی تشکیل شود چرا که دشمن سعی در سخت کردن هر چه بیشتر اقتصادی را دارد.

 

چاپ خبر