محمد مسعود چایچی:
مانور « امداد و نجات و اطفای حریق» در بازار بزرگ کاشان برگزار شد
مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کاشان از برگزاری مانور امداد و نجات و اطفای حریق در بازار کاشان از سوی تیم‌های عملیاتی این سازمان خبر داد.

«محمدمسعود چایچی» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در منطقه شمال استان اصفهان گفت: مانور امداد و نجات و اطفای حریق از سوی تیم‌های عملیاتی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان در بازار بزرگ کاشان برگزار شد. 

 

مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کاشان افزود: این مانور با حضور ۳۴ نفر مامور امداد نجات و اطفای حریق و با استفاده از ۶ دستگاه خودروی اطفائیه، یک دستگاه خوروی امداد و نجات و دو موتورسیکلت از ورودی‌های مختلف بازار  با همکاری عوامل شهرداری  و نیروی انتظامی کاشان اجرا شد.

 

چایچی اظهار داشت: این مانور به مناسبت هفته ایمنی و با هدف توانمندی و ارزیابی نیروهای عملیاتی،  آشنایی بیشتر مامورین آتش نشان با مسیرهای ورودی وخروجی متعدد بازار کاشان، دسترسی سریع و آسان به محل وقوع حوادث و حرائق  احتمالی و ارتقای سطح هماهنگی بین مامورین دراقدامات عملیاتی اجرا شد.

 

مدیرعامل سازمان آتش نشانی وخدمات ایمنی شهرداری کاشان، آشنایی بیشتر با کانون‌های خطر و تعیین محل مناسب استقرار ماشین های اطفائیه در حرائق با توجه به موقعیت قرارگیری شیرهای هیدرانت های موجود در بازار به همراه اطفای حریق  و امداد و نجات فرضی درنقاط مختلف و  شناخت  جهت رفع محدودیت‌های عملیات در محدوده بازار  را از دیگر اهداف اجرای این مانور برشمرد./

چاپ خبر