مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی:
هم افزایی دستگاه های فرهنگی در رشد فعالیت های دینی، فرهنگی و هنری کارگشاست
حجت الاسلام دانشی گفت: هم افزایی دستگاه های فرهنگی در رشد و ارتقای فعالیت های دینی، فرهنگی و هنری در جذب مخاطبین کارگشاست.

به گزارش خبرگزاری شبستان از اراک، حجت الاسلام «عباس دانشی»در دیدار با مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گفت: برای آینده رشد و ارتقای کمی و کیفی فعالیت های فرهنگی و هنری که در استان مد نظر است باید بتوان حس اراک دوستی و توجه به این شهر بیشتر شود.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت:‌ هر چه تعامل دو دستگاه فرهنگی و هنری بیشتر باشد مخاطبین و شهروندان خدمات بهتری را دریافت می کنند و در شرایطی که فقدان منابع مالی بسیار است، هم افزایی دستگاه های فرهنگی در رشد ارتقای فعالیت های دینی، فرهنگی و هنری در جذب مخاطبین کارگشاست.

 

وی اظهار کرد: با انجام تفاهم نامه های مشترک و ایجاد بستر همکاری و هم اندیشی در برگزاری نشست ها، اجلاس ها، همایش ها و سایر فعالیت ها می توان تاثیرخوبی را در سطح استان شاهد باشیم.

 

در ادامه این دیدار مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مرکزی افزود: تعامل ومشارکت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان مرکزی می تواند به عنوان سرباز فرهنگی در رشد فرهنگی کودکان و نوجوانان اثر بخش باشد.

 

قنبری با تاکید بر اینکه اگر به مقوله تربیت فرزندان توجه شود عنوان کرد: هرچه خانواده ها در کنار بحث آموزش به مسایل تربیتی کودکان و نوجوانان اهمیت دهند آسیب‌های اجتماعی کمتر می‌شود و مراگز فرهنگی را به عنوان مراکز امن می دانند.

 

مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان، تقویت آموزش، همکاری با فرهنگ وارشاد اسلامی استان در حوزه فعالیت های فرهنگی هنری ورسانه را از برنامه های این مرکز عنوان کرد.

چاپ خبر