۷۹ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت شد
مبشری گفت: از ابتدای سال گذشته تاکنون ۷۹ میلیارد و ۴۸۰ میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌ زایی به مددجویان تحت حمایت این نهاد پرداخت‌ شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، قباد مبشری امروز در دیدار با مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه یکی از مهم‌ ترین برنامه‌ های کمیته امداد توانمندسازی مددجویان تحت حمایت است، گفت: از محل منابع تسهیلات پرداخت‌ شده به مددجویان، 3514 طرح اشتغال‌ زایی اجرا شد.

 

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: 79 میلیارد و 480 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌ زایی از ابتدای سال گذشته تاکنون به مددجویان این نهاد پرداخت‌ شده است.

 

مبشری بابیان اینکه کمیته امداد راستی آزمایی در خصوص اشتغال را به‌ خوبی انجام داده است، تصریح کرد: روند ایجاد اشتغال در کمیته امداد منوط به گذراندن دوره‌ های آموزشی مناسب برای مددجویان است که موجب اعتماد به‌ نفس بهتر و پایدار بودن شغل ایجاد شده توسط مددجویان می‌ شود.

 

وی با بیان اینکه کمیته امداد همواره آمادگی اجرای طرح‌ های اشتغال برای مددجویان را در دستور کار خود دارد، یادآور شد: نوع شغل‌ های ایجاد شده توسط مددجویان با توجه به ظرفیت‌ ها و پتانسیل هر منطقه تعیین و در این زمینه اگر محصولاتی نیز تولید شود، این نهاد جهت بازاریابی و فروش محصولات نیز آمادگی دارد.

 

سیدمسعود پرهیزگار در این دیدار، گفت: هدف این قرارگاه توانمندی مردم هم در عرصه فرهنگی و اقتصادی است و تاکنون در مناطق محروم استان با همکاری مردم خدمات خوبی انجام‌ شده است.

 

مسئول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: اگر مردم توانمند شوند و زیرساخت‌ ها فراهم باشد، سایر امور نیز با همکاری مردم به‌ خوبی انجام می‌ پذیرد.

 

پرهیزگار با اشاره به اینکه قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه فتح کهگیلویه و بویراحمد در سرفصل‌ های مختلفی خدمات خود را ارائه می‌ دهد، تصریح کرد: امید است بتوانیم با همکاری کمیته امداد خدمات فرهنگی و اشتغال‌ زایی مؤثری به مددجویان روستاهای هدف ارائه دهیم.

 

وی بابیان اینکه توانمندی فکری و فرهنگی جامعه هدف در اولویت کاری ما قرار دارد، گفت: ایجاد 240 شغل برای مددجویان در دستور کار این قرارگاه است که امید است بتوانیم آن را اجرایی کنیم و در کنار ایجاد اشتغال آموزش نیز در سرلوحه کار ما قرار دارد.

چاپ خبر