عضو شورای مرکزی خانه احزاب خبر داد:
انتخاب نایب رییس اول و دوم در جلسه هفته آینده خانه احزاب
بور بور با اشاره به اینکه در جلسه دوشنبه آینده خانه احزاب نایب رییس اول و دوم از میان اصلاح طلبان و اعتدال گرایان انتخاب می شوند، گفت: در این جلسه برنامه های رییس جدید خانه احزاب اعلام می شود.

«حبیب الله بور بور» در  گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری شبستان در مورد جلسه امروز (شنبه ۲۴ فروردین) خانه احزاب گفت: یکی از دستور جلسات امروز رای گیری در مورد ریاست خانه احزاب میان سه جناح سیاسی کشور بود بر این اساس مقرر شده ریاست خانه احزاب در سه سال پیش رو با در سال اول «اصولگریان»، سال دوم با «مستقلین و اعتدال گریان» و سال سوم با «اصلاح طلبان» باشد.

 

عضو شورای مرکزی خانه احزاب اظهار کرد: بر اساس تصمیم اعضای خانه احزاب در سال جاری باید اصولگریان ریاست خانه احزاب را برعهده بگیرد از این رو «عبدالحسین روح الامینی» و «حسن غفوری فرد» به عنوان کاندیداهای این طیف در رای گیری شرکت کردند که در نهایت روح الامینی با اکثریت آرا انتخاب شد.

 

این فعال سیاسی اصولگرا با اشاره به اینکه در جلسه دوشنبه آینده خانه احزاب نایب ریس اول و دوم از میان اصلاح طلبان و اعتدال گرایان انتخاب می شوند، گفت: در این جلسه برنامه های رییس جدید خانه احزاب اعلام می شود.

 

بر اساس این گزارش، روح‌الامینی با ۹ رأی به عنوان رئیس خانه احزاب در دوره جدید انتخاب شد این درحالی است که مجمع عمومی دوره جدید خانه احزاب در اسفند ماه سال گذشته برگزار شد./

چاپ خبر