رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه:
۶۱ هزار نفر به ایستگاه های سلامت هلال احمر تربت حیدریه مراجعه کردند
مومن زاده گفت: در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی ۶۱هزار و ۵۸۱ نفر به پست های نوروزی ایمنی و سلامت این جمعیت مراجعه کردند.

«رضا مومن زاده» در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری شبستان در تربت حیدریه اظهار کرد: در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی ۶۱هزار و ۵۸۱ نفر به پست های نوروزی ایمنی و سلامت این جمعیت مراجعه کردند که از این تعداد ۳۷هزار و ۸۴۲ نفر به پایگاه های ثابت مراجعه و ۲۳هزار ۷۳۹ نفر از خدمات پایگاه های سیار طرح سحاب بهره مند شدند.

 

رئیس جمعیت هلال احمر تربت حیدریه با اشاره به اینکه ۵ هزار و ۵۷۲ نفر از خدمات ایستگاه های سلامت و ۸ هزار و ۵۱۷ خردسال از فضاهای دوستدار کودک این طرح استفاده کرده اند، افزود:۴۵ هزار و ۴۰۵ عدد محصولات و اقلام فرهنگی و آموزشی شامل؛ نقشه، بروشور، کارت همیار هلال، نقاشی خانواده هلال احمر، کیف کمکهای اولیه، راهنمای گردشگری، تراکت های سلامت و بهداشتی بین مسافران توزیع شده است.

 

وی تعداد نقاشی های جشنواره صلح و دوستی را نیز یک هزار و۲۱۹ اثر عنوان کرد و گفت:حدود ۴۵۳ نفر روز عضو جوان داوطلب بشردوست در این طرح مشارکت داشته اند که ازاین تعداد ۱۹۸ نفر روز اعضای خواهر و ۲۵۵ نفر روز اعضای برادر بوده اند.

 

مومن زاده تصریح کرد: پست های ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی تربت حیدریه شامل دو پست ۲۴ ساعته شهید محمدوطن پرست واقع در مجتمع خدماتی امام رضا (ع) جنب کارخانه کاشی زرین و پست شهیدخاکسار مستقر در میدان جهادسازندگی و دو اکیپ سیار طرح سحاب در پارک ها و مراکز تفریحی و تفرجگاه ها به مسافرین عزیز خدمت کردند.

چاپ خبر