در پیامی آمده است:
بسیج رسانه البرز با رویکرد رونق تولید ملی در سال ۹۸ گام بر می دارد
رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز با تبریک فرارسیدن نوروز و سال جدید گفت: بسیج رسانه با رویکرد رونق تولید ملی در سال ۹۸ گام بر می دارد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از البرز، رئیس سازمان بسیج رسانه استان البرز با تبریک فرارسیدن نوروز و سال جدید گفت: بسیج رسانه با رویکرد رونق تولید ملی در سال ۹۸ گام بر می دارد.

 

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم 
 یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبرالیل و النهار، یا محول الحول والاحوال، حول حالنا الی احسن  الحال

بهار تجلی زیباترین جلوه رحمانی است که هرانسان صاحب دلی را به تفکر و تدبر و تعالی بیشتر به سمت کمالات انسانی فرا می خواند.

عید نوروز، پرتوی دلربا و چهره ای زیبا از آفرینش است که پیش از آمدنش انبوه انسان ها را به تلاش و کوشش دعوت می نماید.
 اینجانب فرارسیدن سال 1398( سال رونق تولید) و عید بهاران را به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) خانواده های معزز شهدا و جانبازان، ایثارگران و بسیجیان همیشه در صحنه و بی ادعا، مردم شریف استان البرز خصوصا  اصحاب محترم رسانه و اعضای بزرگوار سازمان بسیج رسانه استان البرز  که به حق این ""عرصه اطلاع رسانی و اخبار عرشه ای متلاطم بوده که یقینا با سکانداری و زمانداری اصحاب محترم رسانه به سر منزل مقصود خواهد رسید""، تبریک و تهنیت عرض مینمایم.

از همه مسوولین محترم و بزرگوار استان و شهرستان که در طول سال ۹۷ حمایت های مادی و معنوی خود در اجرای برنامه های فرهنگی و رسانه ای مبذول داشتند، تقدیر و تشکر نموده؛ امید است در سال ۹۸ در کنار هم و همدل در اجرای فعالیت های فرهنگی و رسانه ای و خدمت به اهالی محترم رسانه گام های ارزشمندی برداشته شود و در پایان سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال و سبحان برای شما عزیزان مسئلت می نمایم.

 

چاپ خبر