در آخرین روزهای سال؛
بازدید مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از دارالقران اهل‌بیت خمینی شهر
در بازدید حجت الاسلام انصاری از دارالقران اهل‌بیت خمینی شهر، راه اندازی موزه قرآن و عترت و مساعدت لازم برای راه اندازی این فضا در مجموعه دارالقرآن انجام شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از خمینی شهر، حجت الاسلام «محمدعلی انصاری» در آخرین لحظات سال97 از موسسه دارالقرآن اهلبیت خمینی شهر بازدید کرد و گفت: ارتباط با جوامع قرآنی خارج از کشور ثمرات بسیار خوبی به دنبال دارد اما اگر این روابط با حوزه های علمیه خارج از کشور باشد بسیار مطلوب تر است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به بالابودن پتانسیل مجموعه قرآنی اهلبیت افزود: این موسسه ظرفیت بسیاری برای اجرای طرح های مهم را داراست، پیش دبستانی ها و دبستانی ها نیروی عظیم جامعه هستند و باید سرمایه گذاری مثبتی برروی آنها انجام شود.

وی اظهار کرد: ایجاد موزه قرآن و عترت استان اصفهان در دارالقرآن اهلبیت می تواند یک طرح بزرگی برای تبلیغ قرآن و مباحث تاریخی باشد که این مجموعه توانایی راه اندازی چنین موزه ای را دارد و قول مساعد همکاری برای راه اندازی چنین فضایی را می دهیم.

حجت الاسلام «حمیدرضا قربانیان» نیز در ادامه  گفت: رمز موفقیت مجموعه دارالقران اهلبیت، اخلاص واقعی خادمان قرآن و وابستگی نداشتن دست اندر کاران مجموعه به حزب و گروه خاصی است.

مدیرعامل دارالقرآن اهلبیت خمینی شهر افزود: پیگیر هستیم تا به چند زبان زنده دنیا با برخی از کشورهای اسلامی ارتباطاتی برقرار کنیم و از این راه در شناساندن قرآن و اهلبیت عصمت و طهارت به همه مردم در نقاط مختلف سهمی به دست آوریم./

چاپ خبر