دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی:
تمامی خواسته های مردم در بیانیه رهبری گنجانده شده است
محمدی نوری گفت: تمامی خواسته های مردم در بیانیه رهبری گنجانده شده است و تحقق خواسته های مردم در پیاده کردن بیانیه رهبر انقلاب است.

«محمد جواد محمدی نوری» در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری شبستان در مورد بیانیه گام دوم رهبر انقلاب گفت: بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی پیامی بسیار درست و شیوا و سازنده و الگوی برگرفته از قانون اساسی است.

 

دبیر کل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی افزود: رهبر انقلاب با تبیین تمام ضعف ها و قوت 40 ساله کشور این بیانیه را آماده کردند و نقطه اتکاء اهداف این بیانیه به همدلی تمام قوا مربوط می شود. این بیانیه به روشنی تمام اهداف نظام جمهوری اسلامی را برای تمام مسئولان تبیین کرده است.

 

وی با بیان اینکه رهبر انقلاب در این بیانیه به تمام قوا توصیه و تاکید کردند تا از نیروی جوان بهره ببرند، تصریح کرد: نظام مدیریتی کشور در حال پیر شدن است و اگر زود نجنبیم  و برای کوچکترین کار اجرایی بمانیم به مشکلاتی دیگری دچار می شویم.

 

محمدی نوری اظهار کرد: تمام مسئولان باید اگاه باشند که نسلی که می تواند اقتدار کشور را بیمه و حفظ  کند همان نسل جوان و مظلوم و مغفولی است که به راحتی  بسیاری از مسئولان از ان عبور کردند.

 

وی ادامه داد: نسل جوان ما نخبه، آماده به کار و رشید است و بدون نسل جوان نمی توانیم به آمال و آرزوهای نظام اسلامی برسیم.

 

دبیرکل جمعیت جوانان انقلاب اسلامی با اشاره به برخی تبعیض های ناروا و بی عدالتی ها و گسترش فساد در برخی دستگاهها اظهار کرد: متاسفانه مسایل فساد اقتصادی رواج پیدا کرده است و با تمام شدتی که دستگاه قضایی با آن برخورد می کند در بسیاری از موارد شاهد کوتاهی هایی هستیم که ذهن مردم را بدبین می کند.

 

وی گفت: اجرای عدالت و رفع تبعیض از اصول مهمی است که خواست و اراده مردم است و تا این اتفاقات رخ ندهد امید مردم زنده نمی شود، تمامی خواسته های مردم در بیانیه رهبری گنجانده شده است و تحقق خواسته های مردم در پیاده کردن بیانیه رهبر انقلاب است.

 

محمدی نوری گفت:‌ این بیانیه گویای این واقعیت است که کشور در داخل و خارج تهدید می شود، تهدیدات خارجی روشن است و باید از طریق روش دیپلماسی با حضور مردان دیپلماسی که بهترین روش را اتخاذ کردند ادامه پیدا کند و تمام نظام از دستگاه دیپلماسی دفاع کنند.

 

دبیر جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت تصریح کرد: بیشترین دغدغه تهدیدات داخلی نیز ، مشکلاتی است که گریبان مردم را گرفته است و اهم آن مشکلات اقتصادی است که در پی آن افزایش اسیب های اجتماعی را در بر دارد. اگر می خواهیم جلوی تمام تهدیدات را بگیریم باید تمام نهادها و دستگاهها دست به دست هم مشکلات را حل کنند و همه به سالی پر از رونق اقتصادی امیدوار باشیم./

چاپ خبر