خطیب جمعه شهرکرد:
مسئولان با رفع مشکلات امید را در دل ها پررنگ کنند
امام جمعه شهرکرد با بیان اینکه در سفر اخیر به این روستا شاهد مشکلات بسیار دیگری بودیم، کفت: مسئولان باید با رفع سریع چنین مشکلاتی امید را در دل مردم پررنگ کنند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از شهرکرد، حجت‌الاسلام محمدعلی نکونام، امروز(۲۴ اسفند) در خطبه های نماز جمعه شهرکرد که با حضور عموم مردم در مصلای بزرگ امام خمینی(ره) شهرکرد برگزار شد، با اشاره به اینکه مسئولان استان باید مشکلات مردم با اقدامات سریع رفع نمایند، گفت: برخی از حوادث مانند سیلاب ها مشکلاتی برای مردم استان ایجاد می کند که نیازمند اقدامات سریع مسئولین و رفع مشکلات است.

 

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با اشاره به تخریب پل روستای مرادآباد شهرستان اردل در پی بارش های اخیر، افزود: این پل بیش از دو ماه پیش تخریب شده است اما مسئولان هیچ اقدامی برای بازسازی آن انجام نداده اند.

 

وی با بیان اینکه در سفر اخیر به این روستا شاهد مشکلات بسیار دیگری بودیم، اظهار کرد: مسئولان باید با رفع سریع چنین مشکلاتی امید را در دل مردم پررنگ کنند.

 

حجت الاسلام نکونام از توزیع اقلام مصرفی مردم در روزهای پایانی سال انتقاد کرد و ادامه داد: متأسفانه شاهد صف های طولانی برای دریافت کالا در فروشگاه ها هستیم که با شأن و کرامت مردم استان مغایرت دارد و مسئولین باید در این رابطه تدبیر کنند.

 

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به چهارشنبه آخر سال، خاطرنشان کرد: نباید با برخی رفتارهای هنجارشکن و رسومات غلط برای امنیت مردم و خودمان مشکلات ایجاد کنیم.

 

امام جمعه شهرکرد بر بهره گیری از ظرفیت های گردشگری استان در ایام نوروز تاکید کرد و گفت: امید است با تدابیر درست در روزهای آغازین سال جدید گردشگری به تقویت اخلاقی، فرهنگی و اقتصادی استان کمک کند.

 

حجت الاسلام نکونام به در پیش بودن ایام اعتکاف اشاره کرد و افزود: حضور در اعتکاف سال جاری یک هنرمندی واقعی است زیرا با توجه به رسومات نوروز پشت پا زدن به این رسومات و گشت و گذارها ایمانی واقعی می طلبد.

 

نماینده ولی فقیه در استان اعتکاف را زمینه افزایش ایمان و ایستادگی در برابر مشکلات دانست و خاطرنشان کرد: باید هر چه می توانیم با سوق دادن جوانان و نوجوانان به شرکت در مراسم اعتکاف روح ایمان را در درون آن ها نهادینه کنیم.

 

چاپ خبر