امام جمعه بندر آستارا:
رئیس قوه قضائیه با مفسدان اقتصادی با قاطعیت برخورد کند
حجت‌الاسلام حافظ‌نیا با بیان‌اینکه رییس جدید قوه قضاییه باید با دانه درشت‌ها و گردن کلفت‌های اقتصادی با قاطعیت برخورد کند، گفت: سپردن امور به نیروهای انقلابی در قوه قضاییه بسیار مهم است و رئیس جدید این قوه باید این امر را در اولویت قرار دهد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندر آستارا،« حجت‌الاسلام کاظم حافظ‌‌نیا» در خطبه‌های این هفته آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این شهر به افزایش قیمت خشکبار، شیرینی‌ها و میوه‌ها اشاره کرد و گفت: بهتر است نوروز سال ۹۸ را ساده برگزار کنیم.

 

امام جمعه بندر آستارا افزود: با برگزاری عید نوروز به صورت ساده و بی‌تکلف نه خودمان اذیت می‌شویم و نه دیگران در تنگنا و شرمندگی قرار می‌گیرند.

 

وی با بیان‌اینکه رئیس جدید قوه قضائیه باید با دانه درشت‌ها و گردن کلفت‌های اقتصادی با قاطعیت برخورد کند، تصریح‌کرد: سپردن امور به نیروهای انقلابی در قوه قضائیه بسیار مهم است و رئیس جدید این قوه باید این امر را در اولویت قرار دهد.

 

حجت‌الاسلام حافظ‌نیا قانون‌گرایی، نقدپذیری، سلامت سازمانی و شجاعت قضات را در دستگاه قضا بسیار مهم دانست و خاطرنشان‌کرد: رئیس جدید قوه قضائیه باید این امور را نیز در اولویت قرار دهد.

 

وی به اعطای نشان ذوالفقار به سردار سلیمانی از سوی مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: رهبر معظم انقلاب برای اولین بار در طول تاریخ  انقلاب اسلامی بالاترین نشان نظامی کشور را به سردار سلیمانی عطا کردند.

 

امام جمعه بندر آستارا با اشاره به اینکه اعطای این نشان به سردار قاسم سلیمانی از سوی مقام معظم رهبری نشان‌دهنده رضایت ولی‌فقیه از این سردار دلاور و شجاع اسلام است، اظهارکرد: اعطای این مدال نشان حمایت رهبری از مردم لبنان، حزب‌الله، خط مقاومت، حشد‌الشعبی عراق و مدافعان حرم است.

 

حجت‌الاسلام حافظ‌نیا بر برطرف شدن موانع پیش‌روی شبانان و گله‌داران، رعایت عدالت در توزیع علوفه، حذف واسطه‌ها در خریدوفروش مواد غذایی موردنیاز دام و ایجاد مرکز جمع‌آوری شیر تاکید کرد و گفت: وجود واسطه در بازار دام باعث افزایش قیمت گوشت شده است.

چاپ خبر