رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان:
نقش سنگرسازان بی‎سنگر در دوران دفاع مقدس بی‎بدیل بود
مهاجر گفت: سنگرسازان بی‌سنگر در زیر باران از گلوله سنگرسازی می‌کردند تا رزمندگان ما با اطمینان خاطر در برابر دشمن تا دندان مسلح ایستادگی کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، «مختار مهاجر»امروز(جمعه 24 اسفند) در یادواره شهدای سنگرسازان بی‌سنگر و گرامیداشت روز شهید که با حضور خانواده بزرگ جهاد کشاورزی استان گلستان برگزار شد، اظهار کرد: امروز باید بیاندیشیم چگونه می‌توانیم مسیر شهدا را گرامی بداریم و اهداف شهدا را دنبال کنیم.

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان ادامه داد: روز‌های دفاع مقدس برای بسیاری از خانواده‎ها که فرزندانشان را راهی جبهه می‌کردند سخت بو و بسیاری از پدران  در آن دوران از فرزند ۶ ماه دل بریدن و برای دفاع از اسلام به جبهه رفتند.

 

مهاجر تاکید کرد: در دوران دفاع مقدس در زیر گلوله‌های دشمن، ایثارگران ما در سنگر خاکی در برابر دشمن ایستادگی کردند تا پس از هشت سال استقامت سربلند از این جنگ خارج شویم.

 

وی تاکید کرد: در این دوران همکاران ما و سنگرسازان بی‌سنگر در زیر باران از گلوله سنگرسازی می‌کردند تا رزمندگان ما با اطمینان خاطر در برابر دشمن تا دندان مسلح ایستادگی کنند و نقش آنها در پیشبرد جنگ بسیار حائز اهمیت بود.

 

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان متذکر شد: در کردستان علاوه بر دشمن بعثی گاهی از سوی منافقان داخلی نیز رزمندگان ما از پشت گلوله می‌خوردند و سنگرساز بی سنگر در چنین شرایطی در جبهه‌های جنگ تلاش کردند.

 

مهاجر گفت: در جبهههای جنگ همه آرزوی شهادت داشتند و افرادی که بر احساس اجبار  در جبهه‎ها حضور می‎یافند تحمل جبهه‌های جنگ برایشان سخت بود و چنین افرادی درخواست داشتند که به عقب یا به تدارکات بروند.

 

چاپ خبر