معاون پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی کشور:
رسانه‎ها به تبیین گام دوم انقلاب بپردازند/ مسیر تمدن اسلامی برای جوانان تبیین شود
حجت الاسلام حریزاوی گفت: مسیر تمدن اسلامی و جریان سقوط تفکر غرب را برای جوانان باید نهادینه کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، «حجت الاسلام روح‌الله حریزاوی» امروز(پنجشنبه 23 اسفند) در آیین اختتامیه جشنواره چله انقلاب اظهار کرد: روزی که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید جهان سه قطبی شد و پس از آن به دو قطبی تبدیل شد و در آینده تک قطبی می‎شود.

 

معاون پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی کشور ادامه داد: امام خمینی(رحمه الله علیه) در نامه به گرباچف بیان کرد که صدای خرد شدن استخوان‎های کمونیست را می‎شنویم و بیان کردند باید کمونیست را در زباله‎دان تاریخ پیدا کنیم.

 

حجت‎الاسلام حریزاوی گفت: مقام معظم رهبری بیان کرده دو قطبی غرب و شرق در حال از بین رفتن است و چند سال گذشته نیز مقام معظم رهبری به جوانان غرب نامه نوشتند و بیان کردند که اسلام را به شما اشتباه عرضه کردند و اسلام محمدی را دریابید.

 

وی  افزود: حل مشکلات دلار در کشور دو راه حل دارد و در نخستین راه براساس گفته کارشناسان می‎توانیم صبر کنیم تا به تدریج دلار از معادلات اقتصادی حذف شود و راه دیگر این است که دلار را تحریم کنیم تا مبادلات تجاری را با دلار انجام ندهیم.

 

معاون پژوهشی و آموزشی سازمان تبلیغات اسلامی کشور به تأکیدات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی به جوانان اشاره کرد و یادآور شد: رسانه‎ها به بیانیه گام دوم انقلاب بپردازند و باید به جوانان مسیر سقوط جریان غرب را توضیح دهیم و جوانان ایران را برای پذیرش و اجرای تمدن اسلامی آماده کنیم.

 

حجت‎الاسلام حریزاوی با بیان اینکه غرب به مبارزه سبک اسلامی پرداخته است، بیان کرد: دانشگاه‎ها نسبت به سبک زندگی کوتاهی کردند و رشته‎های هنر می‎گویند که سبک اسلامی به ما مرتبط نیست.

 

 

 

 

 

چاپ خبر