چایچی خبر داد:
فرهنگ سازی شهر ایمن با پویش «نه به چهارشنبه سوری خطرناک» در کاشان
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان از پویش نه به چهارشنبه سوری خطرناک با هدف فرهنگ سازی شهر ایمن با مشارکت شهروندان در کاشان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از منطقه شمال استان اصفهان، «محمد مسعود چایچی» در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه آتش نشانان از جنس مردم هستند و به اجرای مراسم جشن و شادی و سنت های پسندیده احترام می گذارند گفت: درخواست همه آتش نشانان این است که یک چهارشنبه‌ آخر سال ایمن و سنتی را پشت سر گذاشته تا همشهرسان نوروز را با سلامت و شادی در کنار خانواده سر سفره هفت سین آغاز کنند.

 

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کاشان افزود: انتظار داریم شهروندان به احترام شهدای آتش نشان کشور همیار و همگام با آتش نشانان فداکار باشند تا با یک چهارشنبه سوری ایمن، شاهد کاهش حوادث جانی قطع عضو و خسارات مالی در کشور و بویژه در شهر کاشان باشیم.

 

چایچی با بیان اینکه سازمان آتش نشانی، توزیع پوسترها و بنرهای حاوی تصاویر و نکات ایمنی در خصوص چهارشنبه سوری در سطح شهر و مدارس را آغاز کرده است گفت: این پویش با هدف شهر ایمن با مشارکت شهروندان ایجاد شده و امیدواریم همه فرهیختگان، مؤسسات مردم نهاد، اصناف، دانشجویان و دانش آموزان، اصحاب رسانه و خبرنگاران و کارمندان ادارات شهرستان کاشان به آن بپیوندند.

 

وی از عموم مردم خواست برای برای کاهش حوادت احتمالی چهارشنبه سوری و فرهنگ سازی شهر ایمن و مشارکت شهروندان با سازمان آتش نشانی کاشان همکاری و مشارکت فعال داشته باشند./

چاپ خبر