ترامپ درصدد نجات بوئینگ: نیازی به انیشتین ندارم
ترامپ در این پست توئیتری خودش خلبان های ناشی را عامل اصلی چنین حوادثی قلمداد کرد و نوشت: اصلاً دلم نمی خواهد کسی مثل انیشتین خلبان هواپیمای من باشد.

به گزارش خبرگزاری شبستان ،  دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در آخرین پست توئیتری خود درباره سقوط هواپیمای بوئینگ مکس اظهار نظر کرده و ظاهراً با این توئیت قصد دارد شرکت آمریکایی را بی تقصیر جلوه دهد.

 

ترامپ در این پست توئیتری خودش خلبان های ناشی را عامل اصلی چنین حوادثی قلمداد کرد و نوشت: اصلاً دلم نمی خواهد کسی مثل انیشتین خلبان هواپیمای من باشد، من به کسی نیاز دارم که بتواند هواپیما را هدایت کند.

 

 ترامپ غیر مستقیم خلبان‌های ناوارد را دلیل سقوط بوئینگ دانست!  ترامپ در دو توئیت جداگانه به طور مبهم و بدون اینکه اسم بوئینگ 737 مکس و حادثه اتیوپی را بر زبان بیاورد از کم تجربه خلبان گفت که می‌تواند خطای وی منجر به سقوط شود: 

 

هواپیماها به ابزار پیچیده پرواز تبدیل شده‌اند. نیاز به خلبانان نیست، چراکه دانشمندان کامپیوتر ام‌آی‌تی حضور دارند. این فرایند را در بسیاری از محصولات دیده‌ام. در حالی که اغلب محصولات قدیمی و ساده تر بهترند، دنبال یک گام به جلو هستیم.

 

تصمیم نیم ثانیه‌ای نیاز است و پیچیدگی خطرآفرین.درباره شما نمی‌دانم اما من نیاز به خلبانی آلبرت انشتین ندارم. به کسی نیاز دارم که بتواند با مهارت و سرعت و به آسانی هواپیما را کنترل کند.

 

منبع: توئیتر

چاپ خبر