با حضور امیر دریادار سیاری انجام شد؛
تجلیل از کارکنان نمونه ستاد ارتش
با حضور رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش، مراسم معرفی و تجلیل از کارکنان نمونه ستاد ارتش صبح امروز (یکشنبه، ۱۹ اسفندماه) در مسجد امام خمینی (ره) این ستاد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار «حبیب الله سیاری» در این مراسم با اشاره به جایگاه ممتاز و مهم ستاد ارتش به عنوان عالی ترین حوزه سیاستگذاری و تصمیم سازی در سطح ارتش جمهوری اسلامی ایران، از تلاش های کلیه فرماندهان و کارکنان ستاد آجا که در راستای تدابیر فرماندهی معظم کل قوا، خط و مشی های ترسیم شده از سوی هیات رئیسه ارتش و نیل به اهداف راهبردی و ماموریت های ابلاغی در طول سال 1397 فعالیت کردند، تقدیر و تشکر کرد.

 

رئیس ستاد و معاون هماهنگ کننده ارتش، افزود: ستاد ارتش با همت فرماندهان و کارکنان مومن، منضبط، هوشمند، ولایت‌مدار و تلاشگر خود، توانسته است گام های مهمی در جهت چابک‌سازی، کارآمدی، پاسخگویی، رعایت اولویت ها و افزایش هم افزایی با سایر ستادها و نیروها بردارد و ا‌ن‌شاء الله در سال 98 این اقدامات جهادی با قوت بیشتری ادامه خواهد یافت.

 

در ادامه این مراسم، ضمن برگزاری سوگواری و مرثیه خوانی به مناسبت سالروز شهادت امام هادی (ع)، از 42 نفر از افسران و کارکنان نمونه ستاد ارتش در سال 1397 تقدیر به عمل آمد./

چاپ خبر