مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان جنوبی:
دستاوردهای فرهنگی و هنری چهل ساله انقلاب تبیین شود
نبی زاده گفت: باید از فرصت هفته هنر انقلاب اسلای برای بیان دستاوردهای چهل ساله انقلاب در بخش فرهنگ و هنر استفاده شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، «ناصر نبی زاده» امروز (15 اسفند) در ششمین کارگروه اجتماعی و فرهنگی استان اظهار کرد: باید از فرصت هفته هنر انقلاب اسلای برای بیان دستاوردهای چهل ساله انقلاب در بخش فرهنگ و هنر استفاده شود.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با تاکید بر اینکه تمام دستگاه های اجرایی که دغدغه فرهنگی دارند باید از بستر هفته انقلاب اسلامی حداکثر استفاده را انجام دهند، افزود: انقلاب شکوهمند اسلامی در حوزه فرهنگ و هنر در طی عمر چهل ساله گام های بسیار بلندی برداشته است اما شاید نتوانسته ایم آنگونه که باید این مهم را برای قشر جوان تبیین و ارائه دهیم.

 

نبی زاده ادامه داد: انقلای اسلامی دسترس عمومی در حوزه فرهنگ ایجاد کرده است و باید در هفته هنر انقلاب اسلامی به این مهم توجه شود و در این بستر برنامه ریزی کنیم.

 

وی با اعلام آمادگی همکاری و مشارکت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی برای بزرگداشت هفته هنر انقلاب اسلامی، بیان داشت: در این ایام کتاب جشنواره شعر رضوی و پوستر جشنواره خوشنویسی رضوی رونمایی می شود.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه اکران فیلم های ارزشی بسیار تاثیرگذار است، افزود: برخی از فیلم های پرمخاطب امسال نیز به صورت ویژه در هفته هنر انقلاب اسلامی اکران خواهد شد.

 

نبی زاده با اشاره به ساخت چند فیلم کوتاه در استان، عنوان کرد: این فیلم‌ها در هفته هنر انقلاب اسلامی معرفی و رونمایی می شود.

چاپ خبر