عضو ستاد تحول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:
شرایط امروز اقتصاد کشور به دلیل عدم اهتمام به اقتصاد اسلامی است
حجت‎الاسلام احمدی گفت: اگر شرایط اقتصادی کشور به اینجا رسیده به دلیل آن است که برخی افراد گام نخست و اقتصاد اسلامی را قبول ندارند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، «حجتالاسلام احمدرضا احمدی » امروز (یک شنبه 12 اسفند) در مراسم تجلیل از دستاندرکاران و همکاران نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: امام خمینی( رحمت الله علیه) با تمامی حاکمانی که در طول تاریخ ایران وجود داشت متفاوت است.

 

عضو ستاد تحول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ادامه داد: انقلاب اسلامی با رهبری ولایت فقیه به اهداف خود رسید و امروز پس از گام نخست یعنی استقرار بحث گام دوم یعنی  استمرار در انقلاب اسلامی مطرح است.

 

حجت‎الاسلام احمدی با بیان اینکه گام دوم یعنی استمرار گام کارآمدی است، افزود: دشمن در تلاش است که بگوید انقلاب اسلامی کارآمد نیست و علت آن این است که دشمنان با اهداف انقلاب اسلامی آشنا نیستند.

 

وی  با بیان اینکه برخی در داخل کشور هم صدا با دشمنان انقلاب شدند، گفت: تاکید گام دوم مبتنی بر اقرار در گام نخست است و اگر باور نداشته باشیم که گام نخست که استقرار با هدف استمرار انقلاب انجام شده در گام نخست باقی خواهیم ماند.

 

عضو ستاد تحول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تاکیدکرد: گام دوم پی‎ریزی برای افرادی است که نسبت به انقلاب کوتاهی کردند و دشمن در صدد است که اینگونه وانمود کند که انقلاب اسلامی در گام نخست ناموفق و ناکارآمد بوده است.

 

حجت‎الاسلام احمدی با بیان اینکه نسبت به معقوله امنیت که  یکی از مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است کم کاری کردیم، افزود: جزو 10 کشور امن جهان و منطقه هستیم و باید نسبت به تبیین این موضوع وقت بیشتری می‎گذاشتیم.

 

وی گفت: ناکارآمدی نظام به مفهوم آن است که دین و اسلام توانایی اداره کشور را ندارد و برخی افراد در داخل و خارج از کشور این مهم را با دشمن هم صدا شدند.

 

عضو ستاد تحول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اظهار داشت: اگر شرایط اقتصادی کشور به اینجا رسیده به دلیل آن است که برخی افراد گام نخست و اقتصاد اسلامی را قبول ندارند.

 

چاپ خبر