معاون سیاسی امنیتی استانداری مرمزی:
اطلاع رسانی و آگاهی بخشی راهی برای مقابله با آسیب های اجتماعی
اکرمی گفت: اطلاع رسانی و آگاهی بخشی راهی موثر در مبارزه با مواد مخدر و پیشگیری از آسیب های اجتماعی است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از اراک، بهروز اکرمی، امروز شنبه (11 اسفند) در آیین افتتاح کمپین پیشگیری از ماده مخدر گل در اراک که با همکاری بهزیستی استان مرکزی، سازمان فرهنگی، ورزشی و اجتماعی شهرداری اراک ، و ستاد مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی در فرهنگسرای شهر اراک برگزار شد، گفت:  مواد مخدر همیشه یک عامل تهدیدکننده برای جوامع بوده است اما اینبار ماده مخدر گل تهدیدی بسیار جدی است.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی پیشگیری، اطلاع رسانی و آگاهسازی افراد و خانواده ها و جوانان را امری ضروری دانست و افزود:حضور اقشار مختلف مردم و دستگاه های اجرایی در زمینه پیشگیری و مقابله با مواد مخدر تنها راهکار مقابله با این معضل اجتماعی است.

 

وی با بیان اینکه انجام اقدامات هوشمندانه و همگانی موثرترین راه برای  مقابله با مواد مخدر در جامعه است، بیان کرد: همه دستگاه های اجرایی و مردم در این زمینه مسئول هستند و باید با جدیت وارد شده و با این معظل اجتماعی مبارزه کنند.

 

در ادامه این مراسم دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان مرکزی نیز با اشاره به اهمیت آگاهی و اطلاع رسانی در جامعه گفت: کارزار شیشه و کمپین مقابله با ماده مخدر گل برای نخستین بار در کشور در این استان برگزار شده و این استان از جمله استان های برتر در زمینه پیشگیری از مواد مخدر در جامعه است.

 

احمد ملک حسینی با بیان اینکه این کمپین به مدت یک هفته در استان انجام می شود، ادامه داد: در طول این یک هفته که از امروز آغاز شده است اطلاعات و راهکارهای پیگیری از اعتیاد افراد به این ماده به افراد جامعه ارایه می شود.

چاپ خبر